Charismatický Dr. House je minulostí. Hugh Laurie na procházce šokoval nedbalým vzhledem a neupraveným plnovousem

Hugh Laurie
Hugh Laurie
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 8. 2022

Charismatický lékař Gregory House v podání herce Hugha Laurieho (63) učaroval divákům natolik, že se seriál Dr. House dočkal osmi úspěšných sérií. Kdyby v něm ovšem Hugh Laurie vypadal tak, jak vypadá dnes, zřejmě by tolik lidí neokouzlil. Zřejmě na jeho vzhledu má podíl i to, že se výrazně uklidnil, jak řekl v rozhovoru pro britský deník Express.

Hugh Laurie za svou hereckou kariéru ztvárnil mnoho rolí, diváci si ho ale budou vždy nejlépe pamatovat jako doktora House ze stejnojmenného seriálu. Tuto roli poprvé ztvárnil v roce 2004 a seriál měl takový úspěch, že byl vysílán celých osm let. Laurie v něm měl elegantní styl oblékání, krátce střižené vlasy a dokonale upravené strniště.

Aktuálně oblíbený herec pracuje hned na dvou filmech a objevuje se také v komediálním seriálu Avenue 5. Právě v posledním zmíněném projektu má jeho postava plnovous a zřejmě z toho důvodu si ho i v soukromém životě udržuje, nicméně si ho neupravuje. Na posledních snímcích vypadá téměř k nepoznání a jeho vzhled příliš nekoresponduje se slovy o tom, že je nyní šťastnější než kdy dřív.

"Myslím, že teď si užívám všechno víc než v mládí. Dřív jsem byl dost tvrdý, moc jsem dbal na detaily a všechny okolo sebe jsem tím přiváděl k šílenství. Od té doby, co jsem s tímhle přestal, bych řekl, že jsem o něco příčetnější," řekl Hugh Laurie v rozhovoru pro britský deník Express.

Volný čas tráví Hugh Laurie rád aktivně, a to především se svým psem na procházce. V Londýně byl na jedné z těchto procházek zachycen a je evidentní, že když zrovna nenatáčí a není na důležitých společenských akcích, na svůj vzhled zcela nedbá. Možná je tomu tak i proto, aby ho pro rozdíl s elegánem z obrazovek nikdo nepoznal.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.