Charismatický Russell Crowe bojuje s nadváhou. Nejnovější snímky ukazují, že vypadá jako český Rumcajs

Russell Crowe
Russell Crowe
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 2. 2024

Novozélandský herec a hudebník Russell Crowe se přijel podívat se svou partnerkou do italského Sanrema na 74. ročník hudebního festivalu. Filmový Maximus, jenž letos oslaví v dubnu 60. narozeniny, bojovníka v aréně už ani zdaleka nepřipomíná. Zub času se na slavném herci podepsal a je vidět, že už několik let se mu nedaří nad nadváhou zvítězit. Crowe, který na festivalu vystupoval se svou kapelou, zaujal média tím, že zřejmě požádal svou partnerku Britney Theriotovou o ruku. Na festivalu se totiž pyšnila velkým diamantovým prstenem na levé ruce. O možných zásnubách filmového Gladiátora se zmínil britský deník Daily Mail.

Už dávno nepřipomíná bojovníka v aréně Maxima, který rolí ve slavném snímku učaroval mnoha ženám po celém světě. Figura slavného herce vypadá jinak než před lety a je patrné, že s nadbytečnými kilogramy Russell Crowe příliš nebojuje.

Naopak se zdá, že je brzy šedesátník se svou postavou spokojený a vzhled à la Rumcajs vyhovuje i jeho o téměř třicet let mladší partnerce Britney Theriotové. Blondýnka, jež se živí jako realitní makléřka, byla v Itálii fotografy zachycena s velkým diamantovým prstenem na levé ruce. Začalo se tak spekulovat o tom, že filmový Maximus požádal svou drahou o ruku.

Pár tvoří Russell se sympatickou blondýnkou od roku 2020, ale poznali se již o sedm let dříve. Bývalá herečka a milovnice psů by se tak stala druhou manželkou slavného herce. Britský deník Daily Mail se zmiňuje o tom, že Britney je věrnou kopií hercovy exmanželky Danielle Spencerové.

I když vypadá herec na první pohled zanedbaně, v soukromém životě se mu evidentně daří. Kromě herectví ho naplňuje i hudba. Se svou kapelou vystoupil vášnivý rocker i v rámci loňského filmového festivalu v Karlových Varech.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.