Charlotte Gottová ukázala fotky, kde vypadá jako modelka. Dcera Karla Gotta překvapila tisíce lidí. Promluvil stylista

Charlotte Gottová s rodiči
Charlotte Gottová s rodiči
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 2. 2022

Zesnulý tatínek Karel Gott (†80) by byl jistě pyšný, jak intenzivně umí oslovit fanoušky jeho dcera Charlotte Ella (15). Ta na sociálních sítích ukazuje, že by se mohla jednou živit jako modelka. Pro ŽivotvČesku.cz o ní promluvil stylista slavných tváří Kája Pavlíček.

Dcera slovenské prezidentky Zuzany Čaputové (48) je uznávanou modelkou a dokazuje, že i dcery slavných rodičů se mohou objevit na přehlídkovém mole či zazářit jako objekt fotografů. Možná fanoušci Karla Gotta uvidí, že na podobnou cestu se vydá i jeho dcera Charlotte Ella.

Ta má na svém Instagramu více než 130 tisíc fanoušků. Stačily jí k takovému počtu sledujících pouhé dvě fotky. Nejdřív ukázala fotky z Paříže, nyní fanouškům naznačila, jak tráví čas na horách.

"Charlotte Elle to podle mě moc sluší, je vidět, že z ní bude krásná slečna. Líbí se mi její ležérní účes," pochválil před časem dceru Ivany Gottové (46) pro ŽivotvČesku.cz slavný stylista Kája Pavlíček.

Černé zimní kalhoty, mohutná bílá péřovka s páskem a stylové sněhule mladé Gottové sluší. Nechyběly ani moderní sluneční brýle. Je vidět, že Charlotte má pro módu cit.

Na svém Instagramu má Charlotte Gottová vypnutou diskuzi, což je možná i škoda. Zřejmě by sklízela tisíce pochvalných komentářů.

Pražská O2 arena hostila během koncertů s názvem Pocta Karlu Gottovi (†80) řadu známých os...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.