Charlotte Štiková si po změně účesu nechala upravit rty. Bolelo to, přiznala a ukázala foto ze zákroku

Charlotte Štiková
Charlotte Štiková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 6. 2021

Charlotte Štiková (24) není velkým příznivcem estetických zákroků a úprav, přesto se pro jednu takovou rozhodla. Po nedávné výrazné změně účesu, kdy se z blondýny stala skoro černovláskou a následně světlou brunetkou, si své plné rty nechala vylepšit permanentní barvou, jejíž aplikace probíhá podobně jako tetování. "Celkem to bolelo, hlavně na horním rtu, ale dalo se to vydržet," řekla Charlotte Štiková pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, zda plánuje i další úpravy.

Mladší sestra Ornelly Koktové je od přírody výrazný typ ženy. Charlotte má velké oči a plné rty, které si nyní nechala upravit. Na výplň ovšem nešla, rozhodla se pro permanentní make-up, a pokud nebude chtít změnit odstín, nebude muset vůbec používat rtěnku. Aplikace barvy nebyla příjemná, ale zároveň to prý nebylo nic vyloženě nesnesitelného.

"Celkem to bolelo, hlavně na horním rtu, ale dalo se to vydržet, nešlo o nic zas tak hrozného. Navíc to bylo do hodiny a čtvrt hotové. Dávali mi tam znecitlivující mastičku a bolest ještě zeslábla, takže to v podstatě bylo v pohodě," popsala pro ŽivotvČesku.cz Charlotte Štiková tetování rtů.

Upravenými rty hvězda reality show Štiky končí. "Chtěla jsem jen rty, třeba oči nechci, protože to se mi nelíbí. Když je člověk odmalovaný, je to moc výrazné. Obočí také nechci, jsem světlá a vypadá na mně divně. Zkoušela jsem laminaci obočí a vypadala jsem pak jako Marfuša, takže zůstanu jen u rtů, ty se mi líbí," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz pohledná Charlotte.

Mnoho slavných žen dnes estetické zákroky a lehčí úpravy veřejně přiznává. Charlotte se pochlubila tetováním rtů a minimálně v blízké budoucnosti nic dalšího na svém obličeji ani těle měnit nechce. "Zatím neplánuju žádné další úpravy," dodala Charlotte Štiková pro ŽivotvČesku.cz.

Každý člověk má svůj vyměřený čas a jednoho dne se ocitne před cílovou páskou na své život...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.