Charlotte Štiková výrazně změnila účes. Při barvení doma jsem si upálila vlasy, přiznala

Nextfoto
Charlotte Štiková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 6. 5. 2021

Charlotte Štiková (24) využila rozvolnění, po kterém došlo k otevření kadeřnictví a zašla k odbornici, která se postarala o její vlasy. Pochlubila se výrazně kratším a o něco světlejším účesem, který jí neuvěřitelně sluší. "Teď jsou vlasy hezky zdravé a mám z toho radost," řekla Charlotte Štiková pro ŽivotvČesku.cz a popsala, co ji ke změně motivovalo.

Charlotte Štiková je schopná se měnit jako chameleon a za uplynulé roky bylo možné ji vidět jako blondýnu i tmavovlásku. Nyní razantně změnila účes, vlasy si nechala u kadeřnice výrazně zkrátit a také o něco zesvětlit. Přiznává, že kadeře potřebovaly péči.

"Když byla zavřená kadeřnictví, tak jsem neměla kam jít na vlasy a rozhodla jsem se, že se nabarvím doma sama. To dopadlo úplně špatně, konce vlasů se mi upálily. Raději jsem to celé ostříhala, teď jsou vlasy hezky zdravé a mám z toho radost," řekla Charlotte Štiková pro ŽivotvČesku.cz.

Po dlouhá léta byla Charlotte známá především jako blondýnka. Přestože zkusila i tmavou barvu a vypadá v ní úžasně, lépe se stále cítí ve světlejších barvách. Zdraví svých vlasů ale nechce riskovat a ví, že vše má svůj čas.

"Zesvětlovat ještě určitě plánuji, teď to byl začátek. Aby mi to vlasy nezničilo, tak se to musí dělat postupně. Určitě se ale chystám do světlejší, víc do blond. Přeci jen si myslím, že blond mi sluší víc než ta tmavá," doplnila krásná Charlotte Štiková pro ŽivotvČesku.cz.

Charlotte Štiková (25), hvězda reality show Štiky a influencerka, se těší na své první lét...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu