Jak to má s tatínky svých dvou dětí? Agáta objasnila rodinné vztahy i prodej chaty

Agáta prozradila, že chata už je prodaná.
Agáta prozradila, že chata už je prodaná.
Foto: private-estate.cz / Instagram Agáty Prachařové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 7. 2020

Celých 60 let vlastnila rodina Veroniky Žilkové chalupu v Orlických horách, ale přišel čas se jí vzdát. Zrekonstruovaná roubenka za téměř 6 milionů korun je prodaná, prozradila pro Život v Česku pohledná Agáta Prachařová, která se vyjádřila, jak to aktuálně má s tatínky svých dvou dětí - syna Kryšpína a dcery Mii.

"Máma už chatu prodala. O ceně ale pomlčím," prozradila pro Život v Česku Agáta Prachařová. Na chalupu v Říčkách často jezdila Agáta Prachařová s dětmi celoročně. Teď už má chata jiného majitele.

Agáta pro ŽvČ promluvila o otcích svých dětí. Zažila v lásce s nimi zklamání, ale i krásné momenty...

"Teď na chlapy nemám vůbec náladu. Soustředím se na sebe. Když se ale bavíme o tatíncích dětí, tak s Mirkem jsme na tom v rámci komunikace a všeho lépe, protože všechno už odeznělo. S Jakubem je to také v klidu, ale ještě musí uběhnout trochu času, aby se všechny ty bolavé hrany obrousily. Jinak jsem ráda, že naše komunikace je na skvělé úrovni, ale bude to časem mnohem lepší," pokračovala Agáta, která začala po letech aktivně sportovat. Vylepšila si hodně postavu a sama ji hodnotí tak, že je konečně spokojená.

"Pětkrát v týdnu chodím na box a do fitka. Diety? To nepomáhá. Naopak teď vím, že sport je cesta k dokonalé postavě," dodala pro Život v Česku Agáta.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.