Chili z kulinářské show se zkouší prosadit jako umělkyně. Řekla, co si myslí o Pavlínce Lubojatzky

Ta Thuy Dung alias Chili to zkusí v pěvecké soutěži.
Ta Thuy Dung alias Chili to zkusí v pěvecké soutěži.
Foto: se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 9. 2021

Thuy Dung Ta, kterou televizní diváci znají pod přezdívkou Chili, je nejen skvělou kuchařkou, ale do ruky umí vzít také mikrofon. Proto zkouší štěstí v pěvecké soutěži. Podle informací redakce ŽivotvČesku.cz se dokáže prokousat přes těžké castingové kolo. Redakci také přiznala, jak to má dnes s kolegyní Pavlínkou Lubojatzky (27).

Porota ve složení Leoš Mareš, Monika Bagárová, Patricie Pagáčová, Pavol Habera a Marián Čekovský bude mít před sebou ženu, která umí dokonale ovládat vařečku a ví, kdy je potřeba pepřit a kdy je zase výhodnější koření nepřidávat. Nyní ale sympatická Chili bude chtít porotu přesvědčit, že má také skvělý hlas a může být SuperStar.

Podle informací redakce ŽivotvČesku.cz to nakonec žena s vietnamskými kořeny zvládne, bude to ale hodně těsné. Ukáže se totiž, že porota pěvecké show je stejně přísná, jako byla porota kuchařská složená z Jana Punčocháře, Radka Kašpárka a Přemka Forejta.

Možná, že taktiku před svým pěveckým vystoupením ladila i s kolegyní Pavlínou Lubojatzky, se kterou se setkala v kulinářské soutěži. "Pavlínka je hodně cílevědomý člověk, který vše vypouští ven. Ona nefiltruje to, co se jakoby nosí a co se sluší říkat. Ne každý toto umí, dávat vše na rovinu najevo. Já měla trošku problém si na ni zvyknout, ale už jsem ji poznala lépe a máme spolu super vztah. A je pravda, že čas od času zajdeme i na kávu," řekla pro ŽivotvČesku.cz. Možná se diváci SuperStar dočkají ještě většího překvapení a hlas v hrdle nakonec přijde předvést i Pavlínka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.