Reklama:

Chlapec v Brně si spletl maminku. Z drogerie odešel s cizí paní. Policejní mluvčí promluvil o případu

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 2. 2021

Kuriózní případ museli řešit strážníci v Brně v městské části Žabovřesky. Pětiletý chlapec si tam spletl maminku s cizí ženou. "Chlapec byl zabraný do hry, z drogerie pak odešel s cizí ženou," popsal pro ŽivotvČesku.cz mluvčí strážníků Pavel Šoba.

Reklama:

Na pětiletého chlapce upozornila paní, ke které se přidal při odchodu z obchodu. Klučina šel za ní, fňukal a volal maminku. Žena pak kontaktovala strážníky a spolu zjistili, co se vlastně v brněnské části Žabovřesky stalo.

Matka pětiletého chlapce potřebovala zajít do drogerie, chlapec s ní nechtěl a říkal, že na ni počká před obchodem. S tím matka souhlasila. Chlapec si vzal mobilní telefon a začal hrát hru. Za okamžik vyšla z obchodu paní, která měla podobný kabát jako chlapcova matka. Klučina ani nezvedl hlavu od telefonu a začal domnělou maminku následovat.

Reklama:

»Nová matka« zachovala chladnou hlavu a kontaktovala strážníky. "Jen chvíli poté, co rozrušený chlapec strážníkům řekl své jméno, přiběhla na místo maminka, které se hošík radostně vrhnul do náruče. A vysvětlení celé situace na sebe nedalo dlouho čekat," uvedl pro ŽivotvČesku.cz mluvčí strážníků Pavel Šoba. Skutečná maminka se pak ženě i strážníkům omluvila a po šťastném konci příběhu se všichni rozešli.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: