Chodí k němu Helena Vondráčková a spol.: Skladatel Daniel Barták ukázal své přepychové bydlení. Atypický byt má místnost, kde se vydělávají miliony

Daniel Barták
Daniel Barták
Foto: ŽivotvČesku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 5. 2022

Má talent, kvůli kterému k němu do atypického bytu v centru Prahy dochází nejvýznamnější osobnosti hudební branže. Řeč je o renomovaném skladateli Danielu Bartákovi (41), o němž se v branži ví, že v minulosti dosáhl mezinárodního úspěchu na festivalu DIMF v jihokorejském Daegu, když v celosvětové konkurenci získal cenu Best leading actor neboli Nejlepší herecký výkon v kategorii mužů, a to za roli v muzikálu Mefisto, ke kterému zároveň psal hudbu. "To člověka vždy potěší, i když to jsou čtyři roky, pořád z toho mám radost," uvedl pro ŽivotvČesku.cz umělec, který redakci ŽivotvČesku.cz ukázal svůj přepychový byt, v němž má i hudební studio. Právě tam natáčely největší hvězdy českého showbyznysu.

Helena Vondráčková (74), Vojta Dyk (36), Josef Vojtek (56), ale i třeba Karel Gott (†80) a další zavítali do více než 120 metrů čtverečních velkého atypického bytu v pražské metropoli, který patří Danielu Bartákovi.

"Přesně za týden to je osm let, co tu bydlím. Když bych měl vyjmenovat, kdo všechno tady byl, bude to na dlouho. Nedávno tady natáčela třeba Jiřina Bohdalová mluvené slovo, ale těch jmen, které se tu objevily, je opravdu velké množství," přiblížil Daniel Barták, který za svůj talent vděčí nejen své píli, ale i svému otci, slavnému skladateli Zdeňkovi Bartákovi (67).

Byt pohledného umělce je dispozičně prakticky 4+1 a může se pochlubit poměrně rozsáhlou terasou. Atypické bydlení má i speciální místnost, která je pro Daniela Bartáka pracovnou. "Tam vlastně trávím nejvíce času. Mám tolik zakázek na hudbu a natáčení, že se někdy prostě ze studia nedostanu," přiblížil zpěvák a herec pro ŽivotvČesku.cz ohledně místnosti, která je de facto »strojem na miliony korun«.

Daniel Barták ukázal redakci ŽivotvČesku.cz nejen své studio, ale i další místnosti, jakými jsou obývací pokoj, ložnice, koupelna, kuchyně, ale i toaleta. A ze snímků je patrné, že jde o přepychový domov, kde se musí nadaný umělec cítit skutečně skvěle.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.