Chuck Norris oslavil 24. výročí svatby, ve stejný den zemřel jeho parťák Clarence Gilyard ze seriálu Walker, Texas Ranger

Chuck Norris se svou rodinou
Chuck Norris se svou rodinou
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 11. 2022

Filmová legenda Chuck Norris (82) prožívá radost i smutek v jeden okamžik. Ve stejný den, co oslavil 24. výročí svatby s milovanou manželkou Genou O'Kellyovou (59), zemřel jeho filmový parťák Clarence Gilyard, se kterým si zahrál v seriálu »Walker, Texas Ranger«. Bylo mu 66 let. Informaci přinesl Las Vegas Review-Journal.

Herec, který v legendárním seriálu ztvárnil Jamese Trivettea, podle informací deníku Las Vegas Review-Journal podlehl dlouhé a vážné nemoci. Zůstala po něm manželka Elena a také čtyři děti. Kromě nejbližších jeho odchod rmoutí také jeho herecké kolegy a spolupracovníky z vysoké školy výtvarných umění při nevadské univerzitě, kde vyučoval filmovou tvorbu.

"Studenty byl hluboce obdivován, stejně jako všemi ostatními. Měl několik neobyčejných talentů. Na univerzitě byl znám pro svou oddanost výuce a profesním úspěchům," řekla Dean Nancy Uscherová, jeho vedoucí.

Smutný stín vrhlo úmrtí filmové hvězdy také na 24. výročí svatby hereckého parťáka Clarence Gilyarda - populárního herce, který se stal námětem celé řady již zlidovělých vtipů, Chucka Norrise. Ten v seriálu »Walker, Texas Ranger« ztvárnil titulní roli. "Přeji krásné výročí své nejlepší kamarádce a lásce svého života. Miluji tě celým svým srdcem," vyznal se ze svých citů manželce ve stejný den, kdy jeho herecký parťák zemřel, a to 28. listopadu.

Kromě oblíbeného televizního seriálu si Clarence Gilyard zahrál také po boku Bruce Willise (67) v legendárním akčním filmu »Smrtonosná past«, ve kterém zazářil jako Theo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.