Chvíle hrůzy u Venduly Pizingerové: Jeden špatný krok a syn Pepíček skončil v péči lékařů

Vendula Pizingerová s manželem
Vendula Pizingerová s manželem
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
alzbeta.stankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 5. 4. 2022

Vendula Pizingerová (50) pravidelně zásobuje svůj profil na sociální síti fotografiemi a videi svého malého syna Pepíčka (1), který se vyznačuje především velkou neposedností a neustálými skopičinami. Na svoje řádění malý chlapec momentálně doplatil. Podařilo se mu totiž zranit se tak, že od lékaře obdržel malou sádru. "Náš malý neposeda asi někde špatně šlápl a zlomil si nožičku v nártu," svěřila se maminka malého nezbedy, která pro ŽivotvČesku.cz promluvila o jeho temperamentu.

Výchova syna Pepíčka, který letos v říjnu oslaví své druhé narozeniny, je pro rodiče Vendulu (50) a Josefa (34) Pizingerovy pořádně náročná. Mladý pán je totiž jako z divokých vajec a nikde neposedí, a to dokonce natolik, že je občas nebezpečný i sám sobě. Po jeho poslední vylomenině tak možná jeho rodiče zauvažují buď o pořádném zdravotním pojištění, nebo alespoň kurzech první pomoci. "Náš malý neposeda asi někde špatně šlápl a zlomil si nožičku v nártu," uvedla Vendula Pizingerová na svém Instagramu v příspěvku, který doplnila výmluvnou fotografií.

"Na to, kolik mu je, je velmi pohyblivý. Kamarádka má stejně starou holčičku a ta je taková tichá a hodná, zatímco tohle dítě je každou vteřinu někde jinde. Jen se člověk otočí a on stojí na skříni a drží televizi, je potřeba ho pořád hlídat," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Vendula Pizingerová. Ani bystré oko rodiče však nedokáže zabránit tomu, aby poskakující dítě špatně nedošláplo a nezranilo se.

Na svůj věk je Pepíček mimořádně živé dítě a je na něm patrný sportovní talent. Jeho pyšná maminka se nechala slyšet, že s radostí kope do balónu a prohání se na dětském odstrkovadle. S těmito aktivitami má však na nějaký čas lidově řečeno »utrum«, a tak nastávají krušné časy i pro jeho rodiče, kteří jej budou muset zabavit v sedě a klidu.

Podle fotografie se však zdá, že se chlapcův otec tohoto úkolu zhostil statečně. Ke svému prvorozenému synovi má podnikatel Jiří Pizinger velmi vřelý vztah a možná, že se v něm trochu vidí. "Na syna je pořádně pyšný a hlavně se těší, až mu budou tak tři roky, aby ho mohl vzít na čundr pod stan," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Vendula Pizingerová.

Rodiče malého Pepíčka se seznámili za neobvyklých okolností. Matka Josefa Pizingera je totiž blízkou kamarádkou Venduly, která si tak svého o 16 let mladšího vyvoleného pamatuje ještě z dětských let. To je sice poněkud neobvyklé, na druhou stranu alespoň může mít lepší představu o tom, čeho všeho se ještě může dočkat od jejich společného syna.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.