Čím dál krásnější Šárka Vaňková se pochlubila perfektní figurou. Zcela otevřeně řekla, kolik váží

Šárka Vaňková
Šárka Vaňková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 8. 2022

Zpěvačka Šárka Vaňková (34), jejíž jméno ke slávě vystřelila účast v soutěži Česko hledá SuperStar, jako by se neměnila. Už roky je stále stejně krásná a také na postavě by člověk jakoukoliv proměnu jen těžko hledal. Vděčí za to nejen vysoké aktivitě, ale také jídelníčku. "Už několik let si držím váhu okolo 52 kilogramů," řekla Šárka Vaňková pro ŽivotvČesku.cz a popsala, čemu se ve stravě vyhýbá.

O zpěvačce Šárce Vaňkové je známo, že je velmi půvabná žena. Už jako na účastnici soutěže Česko hledá SuperStar na ni byla radost pohledět, od té doby ale dospěla v krásnou ženu a nyní vypadá snad lépe než kdy dřív. Krásná je nejen v obličeji, ale i její postava je přímo výstavní.

Oblíbená zpěvačka nepatří mezi ženy, které by se každý den trápily v posilovně, nemá na to ani čas. Fyzické aktivity má ale dostatek ve formě cestování a následného vystupování, kterého si přes léto užívá ve velkém. Co se týká stravy, je velmi zásadová v otázce masa. Už několik let ho vůbec nejí a zdá se, že jí to prospívá.

"Jezdím aktuálně hodně koncertů s kytaristou, to znamená, že jsem pořád v zápřahu. Občas se nestíhám pořádně najíst, ale pokud jde o stravu, vyhýbám se masu, uzeninám, ale paradoxem je, že obecně se traduje, že po sacharidech se tloustne, těm se ale já nevyhýbám, naopak je k životu potřebuji a už několik let si držím váhu okolo 52 kilogramů," prozradila Šárka Vaňková pro ŽivotvČesku.cz, čemu vděčí za svou linii.

Ať už se Šárka Vaňková objeví na jakékoliv akci v jakémkoliv oděvu, vypadá skvěle. Z jejích slov ale jasně vyplývá, že do vínku nedostala nic zadarmo a za svůj mladistvý vzhled vděčí jak stravovacím zásadám, tak pravidelnému pohybu, i když je v trochu netradiční formě vystupování.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.