Číslo 24 staví překážky, které je třeba odklidit, říká slavná česká kartářka o dnu s magickým datem

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 4. 2024

Dne 24. dubna 2024 se otevírají brány do světa magie a tajemství. Numerologové a kartáři označují toto magické datum jako období zvýšené duchovní energie a příležitost pro transformaci a osobní růst. Podle prastarých proroctví se na tento den otevírají portály k jiným dimenzím a magickým silám, což může přinést nečekané události a zvraty ve vašem životě. Pro ŽivotvČesku.cz význam magického data upřesnila slavná česká kartářka Helen Stanku.

Duchovní průvodci radí využít tento magický čas k meditaci, vizualizaci a práci s energiemi. Můžete se spojit s vyššími bytostmi, získat vhled do svého osudu a naladit se na univerzální energie lásky a hojnosti. Pro mnohé může být tento den zlomovým okamžikem, kdy se otevírají nové možnosti a příležitosti k osobnímu rozvoji. "Připravte se na magické dobrodružství a otevřete své srdce pro dary, které vám tento den může přinést," zdůraznila pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku.

"Z pohledu numerologie je den s číslovkou 24 číslem, které do cesty staví překážky, které je třeba odklidit. Celkové datum 24. 4. 2024 však dává v součtu číslo 9. Vypočítat ho lze takto: »2 + 4 + 4 + 2 + 0 + 2 + 4 = 18; 1 + 8 = 9«," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz odbornice na výklad karet.

Podle Helen Stanku je devítka mystické číslo. Je číslem regenerace a vyššího stupně duchovního vývoje. "Ten si kráčí tiše vlastní cestou. Také tvoření, úspěchu a budoucnosti. Dnešní změny tak mohou mít dlouhodobý dopad," dodala pro ŽivotvČesku.cz věhlasná česká kartářka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.