Claire ze seriálu Ztraceni vypadá téměř ve 40 letech jako dívka. Emilie de Ravin krásu s věkem neztrácí

Profimedia.cz
Herečka Emilie de Ravin
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 6. 5. 2021

Televizním hitem se stal na začátku nového milénia seriál Ztraceni, který představil osudy přeživších cestujících záhadného letu. Jednu z hlavních postav ztvárnila australská herečka Emilie de Ravin (39), které role Claire Littletonové přinesla obrovskou popularitu a proslavila ji. Uplynulo spoustu let a sympatická blondýnka je matka dvou dětí a udržuje si dívčí vzhled, i když se věkem blíží čtyřicítce.

Kráska s australskými kořeny se pohybuje v umělecké branži od roku 1999, a když jí bylo patnáct let, přijali ji na výběrovou baletní školu v Melbourne. Studovala pouhý rok a poté odešla, aby se mohla věnovat kurzům herectví, které tak milovala. Měla štěstí a uchytila se poměrně rychle – zahrála si například postavu Tess ve sci-fi seriálu Roswell či v Kriminálce Miami nebo v Manipulátorovi z roku 2003. O rok později získala životní nabídku na hlavní roli v seriálu Ztraceni (v originále Lost), kde se ukázala jako Claire Littletonová a zůstala po dobu několika řad.

"Claire se snaží analyzovat a přijít na to, co je pravda. Má dvě osoby, které jí říkají různé věcí. Je to pro ni cesta realizace. Vážně mě ji bavilo hrát. V páté řadě je jedinou osobu, se kterou má nějaký kontakt John Locke, který jím už očividně není. Je opravdu soustředěná a najisto ví, že ostatní mají její dítě – a to je vše, co chce, získat ho zpátky. V podstatě udělala cokoli, aby toho dosáhla. Později nosím paruku, byla s tím docela sranda. Nechtěla jsem, aby něco působilo přehnaně. Myslím, že čím jednodušší je ztvárnění bláznivé postavy, kterou hrajete, tím je strašidelnější a zajímavější," popsala Emilie de Raven v rozhovoru pro web Vulture.com.

Půvabná Australanka žije s režisérem Ericem Bilitchem, se kterým se loni zasnoubila. Na sociálních sítích se pochlubila nádherným prstem se slovy: "Jsem tak nadšená! Miluju tě Ericu," napsala dvojnásobná matka, která už udělala z budoucího manžela šťastného otce. Pár spolu má dceru Veru Audrey (5) a dvouletého syna Theodora Kubricka. Herečka se věkem sice blíží kulaté čtyřicítce, ale klame tělem, protože by jí to málokdo věřil. I jako téměř »čtyřicátnice« a matka dvou dětí vypadá neuvěřitelně mladistvě a neztrácí dívčí vzhled.

Herečka Eva Josefíková (32) je už vdanou paní. V sobotu řekla své ano dlouholetému partner...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu