Reklama:

Člověk zůstane odstřižený od světa, říká o reality show Hotel Paradise Nikol Trojanová. Popsala zážitky z exotické vily

Finalistka první řady Hotelu Paradise Nikol Trojanová
Finalistka první řady Hotelu Paradise Nikol Trojanová
Foto: Se svolením Nikol Trojanové
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 9. 2021

Do povědomí televizních diváků se poprvé zapsala díky účasti v reality show s exotickým nádechem – Hotelu Paradise. Nikol Trojanová (30) před devíti lety zkusila štěstí v tehdy zcela novém formátu soutěže, kde se jí nakonec podařilo dojít až do samotného finále. "Byly to tři náročné měsíce. Člověk zůstává zavřený bez internetu, bez mobilu a v podstatě odříznutý od skutečného světa. Tím, že se navíc nachází v jiné zemi, vůbec netuší, co se doma děje. Po pár dnech už si ale zvykne na všudypřítomné kamery a začne v tom normálně žít a fungovat," zavzpomínala pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Jít do soutěže, kde je člověk po celý den sledován kamerami a zvědavým národem skrze televizní obrazovky, to chce určitou odvahu. Nikol Trojanová se v roce 2012 rozhodla využít možnosti stát se součástí nového projektu – reality show Hotel Paradise, která se představila českým divákům úplně poprvé. Vítězství sice nakonec připadlo její konkurentce a kamarádce Nele Slovákové (31), ale i ona si díky soutěži získala mediální pozornost.

Reklama:

"Byla jsem tam vlastně po celou dobu už od samotného začátku ještě s jednou soutěžící. Přijely jsme na místo se čtrnáctidenním předstihem, než se začalo natáčet. Jak se to všechno spustilo, ve vile jsem pak strávila tři měsíce. Bylo to v krásném prostředí Dominikánské republiky, ale finále pak proběhlo až po nějaké době v Čechách – byl to docela dlouhodobý projekt. Nemůžu říct, že na to vzpomínám ráda, ale ani nerada (směje se). Tehdy mi bylo dvacet let, teď už jsem samozřejmě někde jinde a pokud bych do toho měla jít znovu, už bych nešla. Nicméně to beru jako dobrou zkušenost, naše parta si to tam moc užila. Mezi soutěžícími byli samí mladí a fajn lidé – což bylo skvělé. Obdivuju všechny, kteří se nyní přihlásí do podobné soutěže, která odstartuje na televizních obrazovkách. Za sebe musím říct, že tři měsíce pro mě byly vážně hodně náročné. Nepříjemné je, že člověk zůstává zavřený bez internetu, bez mobilu a v podstatě odříznutý od skutečného světa. Ještě jak se nachází v jiné zemi, vůbec netuší, co se doma děje. Po pár dnech už si ale zvykne na všudypřítomné kamery a začne v tom normálně žít a fungovat," řekla Nikol Trojanová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se osobně sice s ostatními účastníky moc nestýká, ale komunikují spolu alespoň skrze sociální sítě.

"V době sociálních sítí je fajn, že má člověk umožněno s ostatními komunikovat, aniž by se s nimi viděl. Byli jsme všichni z různých koutů Česka i ze Slovenské republiky, takže po soutěži jsme se rozprchli. Samozřejmě jsme se pak ještě několikrát sešli na různých akcích a zůstali jsme v kontaktu přes sociální média. Ale že bychom si volali a nějak pravidelně se vídali, to asi ne. Spíš o sobě víme," vyjádřila se pro ŽivotvČesku.cz pohledná soutěžící z první řady úspěšné televizní show.

Dnes už se dávno posunula jinam a daří se jí v mnoha oblastech. Věnuje se moderování, pracuje jako blogerka a také fotomodelka – a není se čemu divit, protože sympatická tmavovláska má půvabu na rozdávání. V osobním životě je šťastná po boku partnera, s nímž si pořídila před nedávnem nového člena domácnosti – několikaměsíční štěně. Oba je pojí dobrodružná povaha, která se promítá také do jejich cestování a plánů.

"S přítelem si často půjčujeme obytný vůz a rádi kempujeme - preferujeme raději aktivní dovolenou než někde ležet na místě. Vždycky toho chceme co nejvíc vidět a poznat," řekla již dříve Nikol Trojanová pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: