Co je to za pupek? Tereza Ramba ukázala těhotenské video a tím prozradila, že čeká druhého potomka

Tereza Ramba s manželem
Tereza Ramba s manželem
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 8. 2021

Krásná herečka Tereza Ramba (32) bude podruhé maminkou. Oznámila svůj požehnaný stav poměrně netradičně. A to na sociálních sítích, kde zveřejnila roztomilé video. Její manžel Matyáš (31) se v něm s úsměvem dotazuje: "Co je to za pupek?"

Oblíbená herečka se fanouškům pochlubila svým požehnaným stavem. A to konkrétně na Instagramu, kde sdílela video, ve kterém se prochází v červených šatech v chodbě bytu. V něm se její manžel nejprve dotazuje, zda by se mohla vrátit před objektiv kamery, následně se ptá: "Co je to za pupek?"

K samotnému příspěvku herečka pak umístila komentář: "Dneska už je to dvě." Což by se dalo chápat i tak, že s manželem se těší nejspíš na holčičku.

Herečka tak poprvé něco odtajnila ze svého soukromí. První těhotenství totiž skvěle utajila. Fanoušci se, že už je maminka, dozvěděli až po několika týdnech, kdy na svět přivedla syna. Toho rodiče pojmenovali Mikoláš, dlouho ho ale herečka na sociálních sítích nazývala Sluncem. Utajila před veřejností i svatbu s manželem Matyášem. Toho si vzala v roce 2019.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.