COVID-19 v klubu Techtle Mechtle: Nechytli to od barmanky, prozradil muž z ochranky podniku

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com

Česko zaznamenalo v posledních dnech rekordní nárůst počtu osob nakažených koronavirem. Čím dál více krajů zpřísňuje nařízení. Lidé ve vedrech už roušky nenosí. Ale nemoc se začíná silněji šířit. Mezi nakaženými jsou i sportovci z pražských klubů. Někteří z nich se měli nakazit na party v pražském klubu Techtle Mechtle.

Podle současných informací se hráči rezervních fotbalových týmů pražské Bohemky, Sparty a Dukly měli nakazit na party v podniku Techtle Mechtle. Ten je mezi sportovci velmi oblíbený.

Podle oficiálních zpráv se nakazilo okolo 60 osob a přes 100 lidí skončilo v karanténě. Spekuluje se, že za přenosem nákazy může být obsluha podniku.

Můžeme potvrdit, že minulý týden navštívilo klub děvče, které zřejmě mělo nákazu COVIDEM-19 a zúčastnilo se párty s mixem mladých pražských sportovců a dokázalo je nakazit. Co se klubu týká, je samozřejmě po důkladné kontrole Hygieny Praha a ta neshledala důvod k uzavření podniku. Přesto byl prostor pro jistotu vydezinfikován na vyšší úroveň, než je vyžadováno,“ sdělili serveru TN.cz zástupci klubu Techtle Mechtle.

Koronavirus představuje velké nebezpečí pro celý organismus nakaženého člověka. Ale někter...

Redakce Život v Česku.cz oslovila člena ochranky, který odmítl, že nakaženou byla barmanka. "To si nemyslím. Nákaza dle mého šla od někoho z hostů," uvedl muž, jehož jméno redakce zná, ale nepřál si ho zveřejňovat.