COVID-19 v klubu Techtle Mechtle: Nechytli to od barmanky, prozradil muž z ochranky podniku

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 7. 2020

Česko zaznamenalo v posledních dnech rekordní nárůst počtu osob nakažených koronavirem. Čím dál více krajů zpřísňuje nařízení. Lidé ve vedrech už roušky nenosí. Ale nemoc se začíná silněji šířit. Mezi nakaženými jsou i sportovci z pražských klubů. Někteří z nich se měli nakazit na party v pražském klubu Techtle Mechtle.

Podle současných informací se hráči rezervních fotbalových týmů pražské Bohemky, Sparty a Dukly měli nakazit na party v podniku Techtle Mechtle. Ten je mezi sportovci velmi oblíbený.

Podle oficiálních zpráv se nakazilo okolo 60 osob a přes 100 lidí skončilo v karanténě. Spekuluje se, že za přenosem nákazy může být obsluha podniku.

Můžeme potvrdit, že minulý týden navštívilo klub děvče, které zřejmě mělo nákazu COVIDEM-19 a zúčastnilo se párty s mixem mladých pražských sportovců a dokázalo je nakazit. Co se klubu týká, je samozřejmě po důkladné kontrole Hygieny Praha a ta neshledala důvod k uzavření podniku. Přesto byl prostor pro jistotu vydezinfikován na vyšší úroveň, než je vyžadováno,“ sdělili serveru TN.cz zástupci klubu Techtle Mechtle.

Redakce Život v Česku.cz oslovila člena ochranky, který odmítl, že nakaženou byla barmanka. "To si nemyslím. Nákaza dle mého šla od někoho z hostů," uvedl muž, jehož jméno redakce zná, ale nepřál si ho zveřejňovat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.