Cukrářka Iveta Fabešová oznámila rozvod. Přišla o své provozovny. Zůstalo mi jen dobré jméno, říká

Cukrářka Iveta Fabešová
Cukrářka Iveta Fabešová
Foto: Showpix.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 10. 2020

Smutná zpráva se dostala mezi fanoušky cukrářky Ivety Fabešová (36). Na sociálních sítích se svěřila se zprávou o rozvodu s manželem. To mělo dopad i na její provozovny. Z celého byznysu jí zůstalo jen dobré jméno.

Žena, která řadu let budovala síť cukráren, se podělila s fanoušky o současný stav v jejím životě. „Stejně si o tom už vrabci na střechách povídají, a tak je čas se k celému dění vyjádřit, než se začnou zbytečně šířit všechny mylné informace. Posledních deset let jsem tvrdě pracovala na tom, abych měla nejlepší cukrárnu v této zemi. Abych díky své práci, kterou miluji, dělala radost i vám. Bohužel jsem při svém snu zapomněla, abych v něm byla šťastná. Byla jsem nucena stávající prostory, zhruba před měsícem, opustit. Z celého mého snu mi zůstalo mé dobré jméno a nadšení, stejně bláznivé jako před lety,“ stojí v úvodu jejího oznámení.

Stejně si o tom už vrabci na střechách povídaji a tak je čas se k celému dění vyjádřit, než se začnou zbytečně šířit...

Zveřejnil(a) Iveta Fabešová dne Úterý 20. října 2020

Naše společné cesty s mým manželem se tedy rozcházejí, jak v osobní, tak i pracovní rovině. Dnes jen velmi těžko hledáme společná slova a vzhledem k našim dětem, u kterých se bojím, že právě jich se náš rozchod dotkne nejvíce, bych vás chtěla požádat o respektování našeho soukromí,“ upřesnila Fabešová.

Svými slovy dala najevo, že chce ve své práci pokračovat. Aktuálně koronavirové epidemii, míří do internetového světa. „Říká se že část zlého zhojí Bůh, část člověk a zbytek čas. Dnes si poprvé přeji, aby čas utíkal co nejrychleji. A nakonec obrovské díky vám všem, kteří jste u mého snu byli se mnou a za vaši úžasnou podporu. Bez vás bych tohle nikdy nedokázala,“ dodala ve svém oznámení.

Iveta Fabešová se narodila ve Znojmě. Pracovala v developerské firmě, v roce 2010 se objevila v reality show Na nože, ve které předváděli své dovednosti amatéři i profesionálové pod dohledem kuchaře Zdeňka Pohlreicha. V roce 2013 otevřela svoji první cukrárnu v Praze v Belgické ulici, následovalo několik dalších provozoven.

V roce 2016 se provdala za Jana Ševěčka (37), se kterým má dvě děti - dceru Natálii a syna Jakuba.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.