Cukroví, Popelka a hokej, říká manželka Vladimíra Růžičky, jak rodina bude trávit Vánoce

Marie Růžičková s manželem a dcerou o loňských Vánocích
Marie Růžičková s manželem a dcerou o loňských Vánocích
Foto: Se svolením Marie Růžičkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 12. 2020

Půvabná manželka hokejové legendy a trenéra Vladimíra Růžičky (57) se i letos těší a připravuje na vánoční svátky. I když bude celá rodina poměrně dost cestovat, doma mají téměř vše připravené. "Teď už doděláváme jen cukroví," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Maruška Růžičková.

Nejvíce dárků pod stromečkem letos v rodině kapitána zlatého týmu z Naganu z roku 1998 čeká na společnou dceru - tříletou Lejlu. Pro oba pyšné a milující rodiče je štěstí a radost jejich roztomilé dcery na prvním místě. A i proto u Růžičkových je před třetí adventní nedělí prakticky vše hotové a »ladí« se jen drobnosti.

"Na Vánoce se těšíme a u nás to je taková klasika. Příprava cukroví je v plném proudu, všechno už máme nazdobené. V pátek jsme dozdobili i stromeček, takže se pomalu připravujeme na Štědrý den," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz manželka muže, pro nějž je hokej nejen práce, ale i životní styl.

Letos ovšem bude mít celá rodina stejně jako v loňském roce svátky spojené s poměrně výrazným cestováním. "Chystáme se za rodinou do Havířova, pak nás čeká cesta do Hradce, protože mezi tím jsou zápasy, takže budeme poměrně dost v autě," prozradila Maruška Růžičková s tím, že i když její manžel bude pracovně vytížen, nakonec si svůj klid pro rodinu najde.

"Manžel to má smíchané s hokejem, ale má tu atmosféru Vánoc rád a důležité je, že budeme spolu a uděláme si to hezké," dodala pro ŽivotvČesku.cz manželka hokejové legendy s tím, že nejoblíbenější pohádka, ke které usedá celá rodina, jsou Tři oříšky pro Popelku v hlavní roli s Libuší Šafránkovou a Pavlem Trávníčkem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.