Dáda Patrasová je zpět z dovolené. Prozradila, jak to má nyní s Lucií Gelemovou, která jí ukázala všechny Felixovy emoce

Lucie Gelemová a Felix Slováček
Lucie Gelemová a Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 3. 2022

Herečka a zpěvačka Dáda Patrasová (65) se vrátila domů z dovolené na Fuerteventuře, na kterou vyrazila s manželem Felixem Slováčkem (78) a několika přáteli. Jak oba manželé přiznali, zájezd si neužili tolik, jak očekávali, protože během něj vypukla válka na Ukrajině, a tak byli myšlenkami jinde. "Situaci sleduji a není mi z toho moc dobře," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Dáda Patrasová.

Poté, co překonali vleklou manželskou krizi, se na přelomu roku hudebník a milovník krásných žen Felix Slováček zapřísahal, že své manželce Dádě, která na něj trpělivě čekala doma, zatímco on dlouhých sedm let udržoval paralelní vztah s mladou výtvarnicí Lucií Gelemovou (38), všechno vynahradí. A slíbil mimo jiné i dovolenou na usmířenou.

Svůj slib dodržel a Dáda tak spolu s ním a několika přáteli strávila týden na Kanárských ostrovech, konkrétně na Fuerteventuře. "Když jsme si zájezd v lednu domlouvali, pochopitelně jsme nevěděli, že vypukne válka na Ukrajině. Pro psychiku je to náročné, situaci sleduji a není mi dobře z toho, co se děje, je to hrozné," popsala královna dětských srdcí pro ŽivotvČesku.cz, jak jejich dovolená, na kterou padl stín války, proběhla.

Krom chmurných myšlenek kvůli Ukrajině se má ale Dáda Patrasová podle svých slov docela dobře. Urovnané vztahy s Felixem prý stále trvají, ačkoli herečka připustila, že na tom, aby to tak zůstalo i nadále, musejí ještě pracovat.

"Není to jednoduché, přece jen ta situace trvala dlouho, byly to roky mediálního boje a různého osočování a já nejsem splachovací, nejde to zapomenout hned. Čtyřicet let je ale čtyřicet let, to není jednoduché jen tak zahodit," popsala smíšené pocity pro ŽivotvČesku.cz.

Zároveň odpověděla i na dotaz, zda ji ještě někdy kontaktovala bývalá partnerka jejího muže Lucie Gelemová. "Musím to zaklepat, zatím naštěstí vůbec ne. A život mi neotravují ani žádné jiné slečny, ale člověk nikdy neví. Když se to stalo jednou, napadá vás často ledacos..." prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

Na chmury má černovlasá herečka, kterou diváci znají třeba z nezapomenutelné role zlé Xenie v pohádkovém seriálu o princezně Arabele, svůj vlastní recept.

"Máme s Felixem dvě krásné děti, tak mi přijde dobré, soustředit se právě na to pozitivní," uvedla Dáda Patrasová. Jejich potomky jsou Anna Julie Slováčková (26), která se rovněž věnuje zpěvu, a Felix Slováček mladší (38), který se pro změnu vydal ve stopách svého otce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.