Dáda Patrasová našla nečekané zastání. Vzhled ženy se nekomentuje, hřímá Jaromír Soukup s tím, že ať už byla opilá, nebo nebyla, má svůj věk

Herečka Dáda Patrasová
Herečka Dáda Patrasová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 3. 2023

Český showbyznys nyní žije kauzou herečky Dády Patrasové (66), která o víkendu dorazila do pořadu Snídaně s Novou ve stavu, který vzbuzoval obavy o její zdraví. Její kondice však nevzbudila jen starostlivost, ale také řadu nevybíravých a kritických komentářů na její adresu. Nečekaně se přitom královny dětských srdcí zastal Jaromír Soukup (54), který sám mnohdy nejde pro ostřejší slovo daleko, stejně tak jako jeho partnerka Agáta Hanychová (37), která ve svém pořadu vzhled druhých lidí komentuje poměrně často. Dvojice spolu nyní čeká potomka, na kterého se celá rodina již velmi těší, jak pro ŽivotvČesku.cz prozradila budoucí babička, herečka Veronika Žilková (61).

Během poslední únorové neděle v pořadu Snídaně s Novou vystoupila Dáda Patrasová. Na první pohled s ní ale něco nebylo v pořádku, během řeči nepůsobila úplně ve formě, ve tváři byla oteklá a celkově působila unaveně. Veřejnost začala spekulovat, že na vině mohl být alkohol, to však ale herečka tento týden popřela.

"K tomu, co se píše, jen tolik, že jsem do Novy šla s chřipkou a horečkou. Moje chyba. Kdo chce psa bíti, vždycky si hůl najde. Neměla jsem tam nemocná chodit. Jak to přecházím, tak se mě chřipka drží," uvedla pro web Extra.cz herečka, která rozhovor s moderátory Miluší Bittnerovou a Pavlem Svobodou označila za spiknutí.

Ať už je pravda jakákoli, kritika, která se na ni po jejím vystoupení snesla, je poměrně velké intenzity. Najdou se ale také ti, kdo se umělkyně ve značně nezáviděníhodné situaci zastávají. Pomoc přichází mnohdy z nečekaných míst a v tomto případě Dádu Patrasovou podpořil mediální magnát Jaromír Soukup.

"Jak žena vypadá, se nekomentuje. Ať už Dáda byla opilá, nebo nebyla, má svůj věk. A říkat, že je opuchlá, jestli má botox, nemá botox, jestli před týdnem byla více nebo méně opuchlá, jestli má lepší vlasy mi přijde hloupé. To je hate, který se ženským nedělá," uvedl Jaromír Soukup na sociální síti Instagram a dodal, že mu celá situace připadá jako lynč.

Jeho zastání je o to překvapivější, že na podzim minulého roku v pořadu Holčičky jeho partnerka Agáta Hanychová herečku Jitku Čvančarovou (44) veřejně nazvala »obtloustlou paní«. Dotyčné dámě se ale podobné podpory z jeho úst nedostalo a jeho přítelkyně se nakonec pod tlakem situace omluvila, přesto její vystoupení neudělalo nejlepší dojem. Vlídné slovo na adresu Dády Patrasové tak nyní dvojici může trochu vylepšit reputaci.

Jedním z dalších možných vysvětlení, že Dáda Patrasová nebyla před televizními kamerami v nejlepší kondici, může být nečekané usmíření jejího manžela s bývalou partnerkou. Felix Slováček totiž po více než roce našel společnou řeč se svou bývalou partnerkou Lucií Gelemovou, se kterou na konci roku 2021 ukončili po sedmi letech jednu životní etapu, během které s mladší výtvarnicí udržoval mimomanželský poměr.

"Je pravda, že s Felixem jsme navázali přátelský vztah, a jsem za to ráda. Občas se vidíme a těší mě, že spolu dokážeme na velmi důstojné úrovni komunikovat," uvedla Lucie Gelemová pro ŽivotvČesku.cz v polovině února.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.