Dáda Patrasová promluvila o trápení s přítelem Vitem: Je to láska o slibech, říká

Dáda Patrasová s přítelem Vitem.
Dáda Patrasová s přítelem Vitem.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2020

Pandemie koronaviru se v Evropě podepsala na několika státech. Mezi nimi na Itálii, což se týká i Dagmar Patrasové (64), která už několik let tvoří pár na dálku s italským podnikatelem v cestovním ruchu Vitem. "Dlouho jsme se neviděli, trápí mě to," řekla pro ŽivotvČesku.cz herečka.

I když společně tráví čas prostřednictvím komunikačních videoprogramů, osobní kontakt už měsíce neměli.

"Je to strašné. Nemohli jsme se vidět kvůli tomu, co se děje. Ale slibujeme si, že se to do konce roku změní. Buď Vito přijede do Prahy, nebo já za ním do Itálie. Slibujeme si to," svěřila se Dáda, na které bylo znát, že je hodně smutná.

Dáda se rozhodla pro vztah na dálku se sympatickým podnikatelem poté, co jí definitivně nevyšlo manželství s hudebníkem Felixem Slováčkem, když si před téměř šesti lety našel mladší ženu, výtvarnici Lucii Gelemovou.

Ani po letech, když už nejsou spolu, nedozráli k rozhodnutí, že se rozvedou. Dáda ale nechtěla zůstat sama a její city obměkčilo charisma italského podnikatele.

"S Vitem mi je dobře, je to galantní muž. Ale ta doba, kdy jsme nebyli spolu, mě ničí. Naše láska je teď o slibech a oba se na sebe těšíme, snad situace bude v souvislosti s nákazou lepší a uvidíme se osobně," dodala Dáda pro ŽivotvČesku.cz s nadějí, že situace v souvislosti s koronavirem se zlepší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.