Dáda Patrasová slaví 65. narozeniny. Prozradila, čeho si nejvíc váží a vyřkla nesobecké přání

Zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová
Zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová
Foto: Nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 4. 2021

Zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová slaví 65. narozeniny. Královna dětských srdcí se chystá na setkání s rodinou, které nevnímá jako oslavu, ale jako příležitost si popovídat a dát si společně něco dobrého k jídlu. Vyslovila přání, se kterým se v dnešní době dokáže ztotožnit zřejmě každý. "Přála bych si nejen pro sebe, ale pro všechny, aby ta šílenost už skončila," řekla Dáda Patrasová pro ŽivotvČesku.cz.

Herečka, zpěvačka a královna dětských srdcí Dáda Patrasová slaví narozeniny. Hvězda oblíbených českých pohádek ještě oslavu naplánovanou nemá, těší se ale na příjemné setkání s rodinou.

"Já ještě nevím, jak budu slavit. Jen vařím a vařím, ne pro sebe, ale pro rodinu. Neberu to jako oslavu, ale tak, že se sejdeme, dáme si něco dobrého a popovídáme si," řekla pro ŽivotvČesku.cz oslavenkyně Dagmar Patrasová.

Dary od blízkých nejsou pro oblíbenou umělkyni během narozenin podstatné. "Dárky dostávám pořád, každý den, ale narozeniny nejsou o dárcích. Jsou o tom, že na vás lidé myslí, scházejí se s vámi a mají vás rádi," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz jedna z nejslavnějších pohádkových princezen.

Dáda Patrasová připouští, že nad tím, co si přát, úplně neuvažovala. Její tužba je ale jasná, nesobecká a dokáže se s ní ztotožnit téměř každý. "Přála bych si nejen pro sebe, ale pro všechny, aby ta šílenost už skončila," doplnila zpěvačka a herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.