Dagmar Havlová pohubla, přesto se chlubí tváří bez vrásek. Růžová rtěnka a trendy brýle z ní dělají moderní babičku

Dagmar Havlová
Dagmar Havlová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 4. 2024

Bývalá první dáma Dagmar Havlová má zřejmě elixír mládí. V jednasedmdesáti letech vypadá výborně. Dokonce lze říci, že vdova po prezidentovi Václavu Havlovi vypadá lépe »v civilu« než na společenských událostech. Jakási rozevlátost a lehkost Dagmar Havlové sluší. Nejnověji se na sociální síti pochlubila selfíčky z auta, kde vypadá neuvěřitelně mladistvě. Herečka poté připojila i snímek celé postavy, který mnohé její fanoušky zarazil. Vypadá to, že v poslední době hodně pohubla –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ může jít ale o úhel, ze kterého byla Havlová vyfocena. Pro ŽivotvČesku.cz zhodnotil její mladistvý vzhled stylista Kája Pavlíček.

Bývalá herečka Národního divadla Dagmar Havlová módě rozumí a nechává se novými trendy inspirovat i po sedmdesátce. Patří tak k šik ženám, které vypadají o několik let mladší. Vdova po prezidentu Havlovi má ráda pastelové barvy, které ji jak zjemňují, tak jí i velmi sluší.

Před časem se vyfotila s pastelově fialovými nehty a v moderním kulíšku stejné barvy. Na nejnovějším snímku má zase světle růžovou rtěnku, která jí opět pár let ubírá. Podle redakce ŽivotvČesku.cz vypadá paní Dagmar lépe na snímcích ze všedních dnů než na společenských událostech, kam volí klasické střihy šatů a někdy bohužel i tmavé odstíny, které působí usedleji. Rozevláté vlasy, ofina ve tváři a mladistvé prvky z Dagmar Havlové dělají »cool« babičku, která jde s dobou.

Pro ŽivotvČesku.cz zhodnotil »civilní« vzhled bývalé první dámy stylista Kája Pavlíček. "Paní Havlová se pohybuje mezi českými návrháři už léta. A jak je vidět, sleduje trendy, které zrovna frčí. Zároveň ví, co jí sluší, což je velmi cenná vlastnost. Světlejší odstín vlasů, prvky veselých barev a v tomto případě i velké brýle z ní vždy udělají šik dámu, která bude vypadat mladší než některé její vrstevnice," uvedl módní guru pro ŽivotvČesku.cz.

Na snímku, kde ukázala celou postavu, vypadá Dagmar Havlová pohuble, čehož si všimli i její fanoušci. "Jste trošku pohublá, vždy jste byla akorát," napsal jeden ze sledujících. "Vypadáte jako děvčátko... A tak štíhlá," okomentovala snímek další z fanynek. Bývalá první dáma vypadá skutečně skvěle a ani tentokrát nezapomněla na veselou manikúru. Nyní však zvolila tyrkysovou barvu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.