Dagmar Havlová se ve společnosti ukázala v pánském saku. Vypadala úžasně. Stylista hvězd zhodnotil její vlasy, tvář a outfit

Dagmar Havlová
Dagmar Havlová
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 11. 2021

U příležitosti státního svátku 17. listopadu uspořádala nezisková organizace pochod na připomínku Václava Havla (†75), jehož zlatým hřebem bylo odhalení busty prvního českého prezidenta v kavárně Slavia. U takové příležitosti samozřejmě nemohla chybět jeho manželka Dagmar Havlová (68), která umělecký kousek odhalila a přišla ve velmi netradičním outfitu. Stylista slavných Kája Pavlíček (49) ohodnotil její outfit na výbornou. "Že si oblékla sako po svém manželovi, podle mě vůbec nevadí," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Nezisková organizace Amnesty International se 17. listopadu rozhodla připomenout Václava Havla ne v jeho obvyklé prezidentské poloze, ale jako dramatika a obránce lidských práv. K tomu uspořádala pochod Prahou, který měl připomenout místa spjatá s jeho působením. Ten byl završený slavnostním odhalením Havlovy busty, jejíž autorkou je sochařka Marie Šeborová, v kavárně Slavia, která je známá tím, že se v ní scházeli disidenti.

Na akci pochopitelně nemohla chybět filmová a divadelní herečka Dagmar Havlová (68), manželka zesnulého exprezidenta, která se také zhostila samotného aktu odhalení sochy. Během slavnostního večera zaujala sakem, které na první pohled pocházelo z pozůstalosti po jejím muži.

Dagmar Havlová je proslulá svým jednoduchým a elegantním módním stylem. I přesto však nikdy nepůsobí příliš upjatě nebo nudně a nutno říci, že si stále zachovává velmi mladistvý vzhled, díky kterému by jí nejeden fanoušek hádal o mnoho let méně. Kromě etapy, ve které byla první dámou, má za sebou řadu divadelních i filmových rolí. Naposledy ji diváci mohli vidět v roli paní Horvátové v komorní komedii Vlastníci z roku 2019.

"Pokud jde o to, že Dagmar vynesla sako po Václavu Havlovi, podle mě vůbec nevadí," zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz tento krok stylista slavných Kája Pavlíček (49). "Je zřejmé, že to udělala z piety a proto, aby svého muže připomněla, takže mi to vlastně připadá docela hezké," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Pozitivně stylista zhodnotil také ostatní aspekty jejího modelu, tedy černé slim džíny a jednoduchý černý rolák. "Co se týče oblečení, klasické černé kalhoty a nízký roláček na takovýto seriózní typ akce, kdy je potřeba vypadat formálněji, je v pořádku, tím člověk nikdy nic nepokazí," uvedl módní expert pro ŽivotvČesku.cz.

Vedle nešlápla Dagmar Havlová ani s makeupem a účesem. "Dáša nosí skoro vždy stejný účes, blond vlny, které jsou pro ni typické a moc jí sluší, ona je typ na blonďaté vlasy, takže tady jí není co vytknout, vypadá to pěkně," sdělil Pavlíček. Spokojen byl také s líčením bývalé první dámy. "Makeup zvolila jemný, spíše v tělových barvách, což je dobře, protože ji to ještě více omladilo. Je to jemné, svěží a pěkné, líbí se mi to," zhodnotil Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.