Dagmar Havlová ukázala video, na kterém vypadá jako mrkací panenka. Trend umělých řas u bývalé první dámy zhodnotil stylista Kája Pavlíček

Dagmar Havlová na akci Český slavík
Dagmar Havlová na akci Český slavík
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 28. 7. 2022

Herečka Dagmar Havlová (69) patří mezi slavné osobnosti, které jsou aktivní na sociálních sítích a udržují se tak v kontaktu s přáteli i fanoušky. Nyní na sociální síti Instagram sdílela video, kde se pochlubila řasami doslova jako panenka. "Já nejsem moc velkým příznivcem nalepovacích řas," řekl pro ŽivotvČesku.cz stylista hvězd Kája Pavlíček.

Bývalá první dáma Dagmar Havlová je jednou z nejuznávanějších českých hereček. Dodnes se objevuje nejen v televizních projektech, ale také na divadelních prknech. Kdo nemá čas sledovat televizi nebo chodit do divadla, ten může její život sledovat na sociálních sítích.

Nyní se Dagmar Havlová na Instagramu pochlubila videem, na kterém má nalepené umělé řasy a vypadá téměř jako kopie mrkací panenky. Umělé řasy jsou trendem především na větší večerní události, ale stylista slavných jim příliš nefandí.

"Já nejsem moc velkým příznivcem nalepovacích řas, tudíž ani v tomto případě nejsem úplně zastáncem. Ale nebráním se tomu při focení, na divadle nebo při takových akcích. Na běžné denní nošení zastáncem nejsem, ale při umělecké činnosti ty řasy dokážou pomoct," řekl pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček.

Vdova po prezidentovi Václavu Havlovi není ženou, která by nosila na veřejnosti přehnané líčení a snažila se na sebe upozorňovat make-upem. Proto u ní muž, který módě dobře rozumí, přimhouřil oko. Navíc si také myslí, že k vhodné příležitosti jí umělé řasy sluší.

"V případě paní Havlové to funguje. Ona ty řasy na focení a představení mívá, ale myslím si, že na den by si je nedala. Sama má řasy kvalitní a myslím si, že v jejím případě je zbytečné to lepit," dodal Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.