Dalibor Gondík slaví 51. narozeniny a 25 let s manželkou. I letos si nadělí 4800 kilometrů

Moderátor Dalibor Gondík s manželkou Markétou
Moderátor Dalibor Gondík s manželkou Markétou
Foto:
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 3. 2021

Věk je jen číslo. O tom by mohl vyprávět Dalibor Gondík, který v neděli slaví své 51. narozeniny. A aby toho nebylo málo, druhým významným výročím je, že přesně před 25 lety se potkal se svou osudovou a milovanou ženou Markétu. "Sešlo se to najednou," řekl pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem charismatický moderátor a herec, který zaujal veřejnost i kolegy svou extrémně pevnou vůlí.

Před více než 10 lety začal Dalibor Gondík s každodenním během. A to ho stále provází. "Věk jde nahoru, ale já si dávky nesnižuji. Každý měsíc uběhnu svých 400 kilometrů," prozradil pro ŽivotvČesku.cz sympatický Dalibor, který se svou sestrou Adélou Gondíkovou v minulosti uváděl řadu populárních pořadů.

Jestli někdo v českém showbyznysu zaslouží rozhodně respekt a úctu, je to právě Dalibor Gondík. Běhat totiž umí každý, ale vydržet to téměř 11 let je skutečně jev, který se vidí málokdy. Navíc ve věku, kdy právě v neděli mu je 51 let.

"Slavím narozeniny a s manželkou výročí 25 let, co se máme rádi. V manželství jsme ale 23 let. Takže vlastně slavíme dvě výročí," dodal pro ŽivotvČesku.cz respektovaný umělec, který i letos opět nemá v plánu polevit a nadělit si dalších 4800 kilometrů. Ty hravě zvládne uběhnout za rok.

Očkování proti covidu-19 je v Česku rozjeté už téměř 5 měsíců a ke skupinám, které mají na...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu