Další krach v rodině Karla Gotta. Dcera Lucie se rozvedla s manželem Janem

Lucie se rozvedla se svým manželem.
Lucie se rozvedla se svým manželem.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 7. 2020

Z toho by Karel Gott (✝80) radost rozhodně neměl. V jeho rodině se to rozvádí jako na běžícím páse. Nejen jeho nejstarší dcera Dominika (47) se už měsíce snaží u ukončení manželského pouta s hudebníkem Timem Tolkkim, teď má podle všeho za sebou rozvod i jeho mladší dcera Lucie Kovaříková (33). Manžela Jana si brala před dvanácti lety a má s ním syny Vojtu (10) a Honzu (8).

S manželem jsme dospěli k rozhodnutí o rozchodu, neboť oba již máme svůj samostatný život. Na všem jsme se dohodli. Jde nám hlavně o to, aby tuto situaci zvládly naše děti,“ řekla pro Blesk Lucie s tím, že manžel se odstěhoval z bytu v pražských Košířích.

Podle zjištění redakce Život v Česku.cz jsou manželé už ale rozvedeni. Alespoň soudě podle profilu manžela Lucie, který oznámil, že je rozvedený.

K rozchodu došlo na jaře. Lucie už je podle všeho opět zadaná, našla si nového muže. Podle Jana Kovaříka došlo k poklidné dohodě.

S Luckou jsme se domluvili, že kluky uvidím, kdykoli budu chtít,“ uvedl.

Starší sestra Dominika jí může jen tiše závidět, její rozvod s milovníkem alkoholu Timem Tolkkim rozhodně klidný nebude. 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.