Reklama:

Další misska přišla o miminko. Miroslava Fabušová prožívá těžké chvíle. Promluvila Natálie Kočendová, jak s tím jde bojovat

Modelka Miroslava Fabušová
Modelka Miroslava Fabušová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 8. 2021

Misska a modelka Miroslava Fabušová (39), o které se v poslední době psalo zejména kvůli její účasti při autonehodě předsedy Národní rady Slovenské republiky Borise Kollára (56), prožívá velmi těžké chvíle. Přišla o své dosud nenarozené miminko, a to ve 4. měsíci těhotenství. Pro ŽivotvČesku.cz promluvila její kolegyně ze světa modelingu Natálie Kočendová (21), která prožila podobnou zkušenost. "Nejdůležitější je, aby teď nebyla sama," svěřila žena, která se rovněž musela vyrovnat s velkou životní ztrátou.

Reklama:

Miroslava Fabušová byla dlouho spojována s Borisem Kollárem. V říjnu loňského roku, kdy měla dvojice autonehodu během zákazu vycházení, oba skončili v péči lékařů. Misska vždy tvrdila, že s Kollárem je pojí jen přátelský vztah a že jejím partnerem je zcela jiný muž. S tím otěhotněla. Když uplynuly tři měsíce, které jsou vždy nejvíce rizikové, začala se těšit na vysněné miminko. Zároveň promluvila o svých obavách.

Reklama:

"Mám velký strach, protože jsem vždycky přišla o miminko ve čtvrtém nebo pátém měsíci. Těžko se mi o tom mluví. Bojím se, že když toto ztratím, už nikdy nebudu mít jiné dítě, protože mi už bylo 39 let. Ale nepřestávám věřit, že se to podaří a stanu se mámou,“ uvedla Miroslava Fabušová.

Bohužel se její obavy naplnily. "Je to pravda," potvrdila slovenskému deníku Nový Čas modelka smutnou zprávu, že o miminko přišla. "Teď to bylo prý psychikou. Je to těžké. Ale mám vynikajícího doktora, který mi vysvětlil, co se stalo, mohly za to zadržované stresy a emoce."

Pro ŽivotvČesku.cz promluvila misska Natálie Kočendová, která prožila podobnou zkušenost se svým partnerem. Jde o opravdu těžké momenty v životě ženy. "Nejdůležitější je, aby nebyla sama. Chodit ven s přáteli, neuzavírat se do sebe, je důležité. Není to nic lehkého," řekla pro ŽivotvČesku.cz krásná modelka, která získala titul Miss International Czech Republic 2020 a v šestém měsíci potratila. Oznámila to v září 2020. Její partner Lukáš Vlačuha alias Laky Royal její slova potvrdil. "Nesmí být sama. Musí být v kontaktu s lidmi."

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: