Další napadení dítěte psem. Zvíře pokousalo chlapce (2). Musel být uveden do umělého spánku

Profimedia.cz
Napadení – Ilustrační snímek
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 24. 4. 2021

K dalšímu případu, kdy pes napadl dítě, vyjížděli záchranáři v sobotu dopoledne na Náchodsku. Dvouletého chlapce tam pokousal pes. "V 9:45 nám bylo nahlášeno, že došlo k napadení chlapce psem," řekla pro ŽivotvČesku.cz mluvčí policie Lucie Konečná s tím, že na místě zasahoval vrtulník záchranné služby.

Dítě lékaři kvůli vážnému zranění uvedli do umělého spánku. "V 9:45 nám bylo nahlášeno, že došlo k napadení chlapce psem. Okamžitě jsme vyrazili na místo, kde se v tu dobu nacházela záchranná služba. Na místě přistával vrtulník. Chlapec byl následně transportován do fakultní nemocnice. V současnosti klasifikace či vyšetřovací verze nebyly ustanoveny," řekla pro ŽivotvČesku.cz mluvčí policie Královéhradeckého kraje Lucie Konečná.

K napadení dítěte psem došlo v České Skalici. "Po našem ošetření jsme chlapce v umělém spánku transportovali do fakultní nemocnice," uvedl mluvčí královéhradecké záchranné služby Ivo Novák.

Zatím není přesně známo, co stálo za útokem psa. Případem se zabývá policie.

Letos v únoru se rozvedl s herečkou Megan Foxovou (35), se kterou už dva roky nežil ve spo...

Nejde letos o první případ, kdy pes napadl dítě. Na začátku měsíce pražští policisté řešili případ, kdy na Petříně pes pokousal čtyřletého chlapce, kterého velmi vážně zranil. Majitel pak z místa incidentu utekl, následně se po zveřejnění případu policistům přihlásil.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu