Reklama:

Další podnikatelský plán Jaromíru Soukupovi zřejmě nevychází. Jeho divoká jízda životem téměř nikoho nezajímá

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 5. 2024

Letošní květen byl pro podnikatele Jaromíra Soukupa výživný na zásadní události. Někdejší mediální magnát se musel rozloučit se zbytkem svého impéria, když přišel o zbývající poloviční podíl ve vydavatelství Empresa Group, pod něhož spadá i TV Barrandov. Nový byznys pak chtěl Soukup roztočit na placené platformě, kde začal natáčet podcasty. Jak to ale zatím vypadá, o jeho show téměř nikdo nestojí. V polovině měsíce mu také soud »přiklepl« střídavou péči o dceru, o kterou Jaromír Soukup po rozchodu s Agátou Hanychovou usiloval. K příjemnějším událostem také patří fakt, že se mu zřejmě daří v osobním životě. Jeho údajná partnerka Michaela Taschnerová byla před nedávnem s redakcí ŽivotvČesku.cz v kontaktu kvůli lživému tvrzení Agáty Hanychové.

Reklama:

Podle rejstříku Evidence skutečných majitelů, na který odkazovala veřejnoprávní média, přišel Jaromír Soukup o zbývající poloviční podíl ve vydavatelství Empresa Media, jehož součástí je i televize Barrandov. S drtivou většinou pořadů na TV Barrandov byl Soukup spjatý. Moderoval relace se širokou škálou zaměření. Od politiky přes showbyznys až po vaření.

Reklama:

Jaromír Soukup byl nejen šéfem televize, ale i její tváří. Tomu by nyní měl být konec. Podle portálu Info.cz by se měl někdejší mediální magnát v roli moderátora stahovat i z obrazovek. Takzvaná zadní vrátka si začal podnikatel vytvářet už před několika týdny. S velkou pompou vtrhl na placenou platformou, kde začal lákat předplatitele na nezapomenutelnou divokou jízdu z vlastního života.

Jak to ale zatím vypadá, takový úspěch, jaký očekával, zřejmě jeho povídání mít nebude. »Jaromír Soukup show« má zatím jen 53 odběratelů.

Prvním hostem, kterého si do své show vášnivý moderátor pozval, byla vyhaslá hvězda skupiny Lunetic Martin Kocián. Jestli bude s podobnou kvalitou hostů pokračovat Jaromír Soukup i nadále, bude se počet jeho odběratelů stále zvyšovat pouze po jednotkách nebo se úplně zastaví.

Světlejším bodem v životě Jaromíra Soukupa může být ale jeho osobní život. I když to ani jeden z nich nepotvrdil, podnikatel byl již podruhé viděn po boku své dlouholeté známé Michaely Taschnerové. Sympatická brunetka, jež se sama nedávno rozvedla, doprovodila Soukupa na finále Miss Czech Republic, kde jim to velmi slušelo.

Bývalá mluvčí MŠMT a marketingová ředitelka rakouské banky se před nedávnem ohradila proti slovům Soukupovy expartnerky Agáty Hanychové, která ve svém podcastu tvrdila, že její manžel Mirek Dopita měl mít s Taschnerovou v minulosti intimní vztah.

Jak se ukázalo, Agáta si realitu poněkud přibarvila. "Pana Dopitu osobně znám, neboť jsme byli spolužáci na střední škole, Obchodní akademii Dušní. To je ale vše! Jakékoliv intimnosti či vztahy radikálně popírám," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Michaela Taschnerová, která vypadá po boku Jaromíra Soukupa vždy spokojeně a září na dálku.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: