Další soudní starosti Jiřího Paroubka s krásnou Petrou. Boj o výživné na sebe nevzdala, říká

Petra Paroubková a Jiří Paroubek
Petra Paroubková a Jiří Paroubek
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 4. 2021

Soudní tahanice manželů Paroubkových nekončí. Podle bývalého předsedy vlády by měl soud řešit požadavek expremiérovy ženy Petry (47), aby jí manžel po rozvodu platil měsíční výživné. Již dříve se domáhala částky ve výši padesát tisíc korun měsíčně, k tomu ale nedošlo. "Teď se domáhá ještě vlastních alimentů na sebe. Zatím k tomu není stanoven termín, oproti termínu rozvodu," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek (68).

"Petře neplatím žádné alimenty. Na dceru chtěla 50 tisíc korun, soud jí dal nejprve 14 tisíc korun, následně deset tisíc korun. A teď se domáhá ještě vlastních alimentů na sebe. Já jsem to dostal písemně od soudu. Stále není termín, ale chce to dále řešit," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek, jemuž dal v minulosti soud za pravdu, že platit alimenty na manželku žádné nemusí.

V současnosti se připravuje na rozvodové řízení. "Rozvod bude někdy na konci měsíce. Bojím se, že se tomu může Petra vyhnout, že bude třeba v karanténě. Jsou to triky, které by mohly náš rozvod odložit," svěřil své obavy pro ŽivotvČesku.cz Jiří Paroubek.

Jiří Paroubek se s překladatelkou Petrou Paroubkovou seznámil během práce v době jeho politické kariéry a v roce 2007 došlo na svatbu. O necelých 10 let později manželé oznámili rozchod a už za pár dnů se bude konat rozvodové řízení.

Bývalý člen a předseda strany ČSSD už má za sebou soudní spory ohledně výživného na dceru a její péči. Ačkoliv nyní dojde k rozvodovému stání, neznamená to, že by pro něj tak vše definitivně skončilo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.