Další střípek o svém novém vztahu odhalila Veronika Žilková. Společné bydlení ne

Veronika Žilková a Josef Holomáč
Veronika Žilková a Josef Holomáč
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 2. 2023

Téměř na začátku loňského roku se herečce Veronice Žilkové (61) po 18 letech rozpadlo manželství s diplomatem Martinem Stropnickým (66). Nezůstala však dlouho sama. V závěru roku si našla nového muže, který se aktuálně rozvádí. Tím je někdejší baskytarista kapely Argema Josef Holomáč (62). "Ve svém osobním životě jsem také spokojená," řekla na dotaz redakce herečka, když se poprvé na sociální síti Instagram pochlubila novým partnerem. Umělkyně teď přiznala, že s ním ale pod jednou střechou nežije.

S manželem Martinem Stropnickým, se kterým Veronika Žilková žila přes 18 let, se herečce vztah na jaře roku 2022 rozpadl. Z rozkolu nejprve vinila pandemii koronaviru, která způsobila, že zatímco její muž dva roky strávil jako velvyslanec v Izraeli, ona trávila čas v Česku. Později však vyšlo najevo, že důvodem k rozchodu byla o třicet let mladší kolegyně Martina Stropnického Markéta Horňáková, kterou poznal v Izraeli.

Dnes je podle svých slov herečka opět šťastná po boku někdejšího baskytaristy kapely Argema Josefa Holomáče. Její nový partner je ale stále ženatý. Když se jejich láska provalila, oba dva svorně tvrdili, že výchozí manželství charismatického rockera je již dva roky nefunkční a se svou ženou se rozvádí. Jeho zatím stále právoplatná manželka Martina Holomáčová však médiím poskytla zcela jiný obraz reality.

Blesku totiž Martina Holomáčová sdělila, že k rozvodu se schyluje teprve nyní. "Na váš dotaz Vám sděluji, že dne 6. 1. 2023 byla podána žádost o rozvod mé osoby Martiny Holomáčové a mého manžela Josefa Holomáče. Rozvodové řízení je počínaje tímto dnem oficiálně zahájeno. Tuto informaci je možné si ověřit u obvodního soudu pro Praha 6, Na Míčánkách, Praha 10," uvedla.

I když se může zdát, že Žilková si už nastěhovala nového muže k sobě, což by se tak nějak dalo očekávat, není tomu tak. "My spolu nebydlíme," uvedla herečka pro pořad ShowTime, kde zároveň doplnila, že ho částečně ovlivnila v tom, aby se vrátil k hudbě. "Říká mi, že cvičí, a viděla jsem jeho kytaru, když jsem tam byla na obědě."

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.