Reklama:

Další trefa reprezentačního útočníka. Patrik Schick na světě přivítal syna. Gratulovaly mu slavné tváře

Fotbalista se stal šťastným tatínkem.
Fotbalista se stal šťastným tatínkem.
Foto: Profimedia.cz
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 10. 2021

Český fotbalový reprezentant a hvězda bundesligového Leverkusenu Patrik Schick (25) se stal podruhé otcem. K prvorozené Victorii přibyl v rodině vynikajícího útočníka syn Nico. S gratulací přispěchaly herečka a moderátorka Eva Decastelo (43) či Schickova sestra Kristýna (27). "Brácha je fakt borec," řekla Kristýna Schicková pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

I když je Patriku Schickovi pouhých 25 let, v hlavě to má dokonale srovnané a je rodinný typ. S milovanou manželkou Hankou, kterou si skvělý útočník vzal v červenci, má druhého potomka.

Reklama:

Tahoun české fotbalové reprezentace a pyšný tatínek ve svém životě přivítal syna Nica. Na Instagramu pak ukázal, jak se o bratříčka skvěle stará prvorozená dcera Victorie.

Ke šťastné rodinné události prostřednictvím sociálních sítí gratulovali fotbalista Jhon Mosquera, herečka Eva Decastelo či hudebník Jan »Pokáč« Pokorný. Svému bratrovi gratulovala také Kristýna Schicková, která je modelkou a maminkou malého Elliota.

"Brácha je borec. V rodině mu všichni moc fandíme," uvedla pro ŽivotvČesku.cz půvabná modelka již v minulosti s tím, že bratr měl od dětství v hlavě vždy fotbal a později přibral zodpovědnost k rodině.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: