Reklama:

Další úspěch pro hvězdu sitcomu Dva a půl chlapa. Charlie Sheen porazil závislosti a znovu je to fešák. Pochlubil se výhrou nad exmanželkou

Autor: Profimedia | Charlie Sheen
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 10. 2021

Patří mezi hollywoodské hvězdy, které si prošly těžkými časy kvůli závislosti na drogách a alkoholu. Charlie Sheen oslavil minulý měsíc 56. narozeniny a zdá se, že tentokrát už proběhly zcela jinak, než jak býval zvyklý. Herec, kterému lékaři diagnostikovali HIV, se zbavil svých nejhorších démonů a stal se z něj zcela nový člověk. Navíc se mu podařilo uspět i v soudním boji s bývalou manželkou Denise Richardsovou (50) ohledně placení výživného na jejich dospívající děti.

Reklama:

Jako nejedna slavná osobnost má za sebou Charlie Sheen období závislosti na drogách a alkoholu, které ho měnily a postupně také stále více ničily. I jeho kolega ze sitcomu Dva a půl chlapa Jon Cryer (56) alias Alan Harper potvrdil, jak s nimi bojoval i během natáčení.

Reklama:

"Charlie byl pyšný, že zvládl být střízlivý, ale poté, co se jeho manželství s Denise Richardsovou rozpadlo, si myslím, že do toho znovu spadl. Zpočátku to zvládal, byl neuvěřitelně profesionální – mimochodem k lidem na place se choval opravdu mile, ale bylo znát, že všechny ty problémy má pořád v hlavě," připustil v rozhovoru pro časopis Entertainment Weekly.

Americký herec a představitel proutníka Charlieho v již zmíněném komediálním seriálu, míval podobnou náturou i v reálném životě. Holdoval nejen pití a omamným látkám, ale také nechráněnému sexu s řadou žen – mělo to však své vážné následky v podobě diagnózy HIV. Ale i největší hříšníci se mohou změnit. Přesně to se stalo i pětinásobnému otci, který dokázal se svojí závislostí bojovat a projít proměnou od samotných základů.

S exmanželkou a herečkou Denise Richardsovou má dvě dospívající dcery – Sami (17) a šestnáctiletou Lolu Rose (dceru a dva syny má pak z dalších vztahů). Bývalé ženě musel platit vysoké výživné, ale soudce u soudu v Los Angeles nakonec rozhodl o tom, že herec už v tomto případě do peněženky nesáhne a jeho výlohy určil na nulové.

"Charlie podal žádost před dvěma lety a neustále tlačil na termín soudu, takže Denise byla velmi překvapená, že soudní řízení proběhlo včera, když byla kvůli natáčení mimo město. Charlie navádí dcery, aby šly proti své matce, což je opravdu hrozné," řekl blízký zdroj bývalého páru, jak uvedl magazín People.

Média zachytila Charlieho Sheena během jeho nákupů v obchodě Whole Foods v Malibu, kde se jim mimo jiné pochlubil s jeho vítězstvím v nedávném soudním řízení.

Herec Charlie Sheen
Herec Charlie Sheen
Foto: Profimedia
Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: