Dana Batulková se s dcerou přišla podívat na taneční soutěž. Už se mě netýká stres, říká bývalá vítězka StarDance

Herečka Dana Batulková s dcerou Marianou
Herečka Dana Batulková s dcerou Marianou
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 10. 2021

Herečka Dana Batulková (63) a její dcera Mariana Prachařová (27) se v sobotu večer přišly společně podívat na přímý přenos prvního dílu nové řady StarDance. V roce 2008 se oblíbená herečka stala vítězkou třetí řady, a přestože za jejími výkony stálo hodně práce, na dobu, kdy sama tančila, vzpomíná v dobrém. "Na ty přenosy chodím ráda, protože už se mě netýká zodpovědnost a stres, co mají účastníci," řekla Dana Batulková pro ŽivotvČesku.cz.

Dana Batulková se v sobotu přišla podívat na první přímý přenos nové řady StarDance. Do studia dorazila společně s dcerou Marianou a obě vypadaly senzačně. Oblíbená herečka téměř působila spíše jako starší sestra své dcery, než jako její maminka. Přitom její vzhled ovlivňuje hlavně psychika.

"Já nedělám nic speciálního. Mám genetický dar po předcích, takže nedělám nic moc. Psychicky se snažím být v pohodě, to je podle mě to, co může člověka nejvíc poznamenat. Snažím se vidět věci líp, než vypadají," řekla pro ŽivotvČesku.cz Dana Batulková.

V roce 2008 vyhrála Dana Batulková třetí ročník StarDance, jejím tanečním partnerem byl tehdy Jan Onder (36). Ve finále porazila slovenskou herečku Zuzanu Norisovou (42) a získala tak titul vítězky. Dodnes si pamatuje, jakým zápřahem pro ni tréninky byly. Přiznala dokonce, že chvíli nabídky zúčastnit se soutěže litovala.

"Na ty přenosy chodím ráda, protože už se mě netýká zodpovědnost a stres, co mají účastníci. Byla to veliká dřina, zpočátku jsem i docela litovala, protože jsem si nepředstavovala, jak velká dřina to je. Byly to ale tři nebo čtyři krásné měsíce, takový úžasný výsek ze života," dodala Dana Batulková pro ŽivotvČesku.cz, jak na svou řadu StarDance vzpomíná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.