Dana Morávková se po letech objeví na veřejnosti jako krasobruslařka. Trému necítí

Dana Morávková
Dana Morávková
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 11. 2022

Po taneční soutěži StarDance, v jejíž páté řadě zazářila, přijala nyní oblíbená herečka a moderátorka Dana Morávková (51) další zajímavou nabídku. V sobotu vystoupí v rámci lední show u jednoho z největších pražských obchodních center. "Budu mít na sobě kostým s delší sukní, tak se trochu bojím, aby se mi nepletla pod nohama," prozradila pro ŽivotvČesku.cz umělkyně, která ráda přijme každou výzvu.

Krasobruslení se Dana Morávková věnovala vrcholově v období dospívání a láska k němu jí zůstala až dodneška. Když tedy přišla nabídka, aby zatančila na ledě v rámci lední show, neváhala.

"Je to nyní samozřejmě jiné, než když jsem bruslila dřív, ale moc mě to baví. Čeká mě krátké vystoupení s Karlem Nekolou, bývalým krasobruslařem a hokejistou, který je moc šikovný," prozradila pro ŽivotvČesku.cz herečka s tím, že se v minulosti věnovala tancům na ledě.

Video ze společného tréninku sdílela na sociální síti Instagram a je z něho jasné, že pohyb na ledě nedělá moderátorce vůbec žádný problém. Jediné, z čeho má trochu obavy, jsou kostýmy. Při představení totiž neoblékne klasickou krátkou sukni, která je pro krasobruslení typická, ale kostým, který bude korespondovat s vánoční tematikou celé show.

"Moc se na to těším, hlavně na děti, kterým se to určitě bude líbit. Oblékat účinkující na lední show bude Roman Šolc, který vytváří kostýmy i pro balet. Vše se ponese v duchu ladovské zimy a tradičních Vánoc, takže na sobě nebudu mít krátkou sukni, ale delší šaty. Trochu se bojím, aby se mi pod nohama nemotala, ale dnes je ještě další trénink přímo na místě, kde si to vyzkouším," popsala pro ŽivotvČesku.cz sympatická brunetka, co ji před vystoupením ještě čeká.

Kdo by si ale myslel, že Dana Morávková na lední show trénovala několik týdnů, spletl by se. Stačit jí muselo jen několik tréninků, což ale jako bývalá profesionálka zvládla dobře.

"Před vystoupením jsme měli jen tři nácviky. Samozřejmě by tam ale nemohl přijít herec, který nikdy nebruslil, to by asi nešlo. Každopádně jsem ráda, že jsem tuto nabídku přijala, žijeme jen jednou a bude to zábava," dodala pro ŽivotvČesku.cz novopečená moderátorka televizní ranní relace.

Jelikož se kluziště nachází venku, celou pohádkovou atmosféru by mohlo ještě umocnit sněžení, které se na víkend podle předpovědi meteorologů očekává.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.