Dana Morávková slaví 50. narozeniny. Dnešek mají v režii chlapci, říká. Manžel popsal, co pro ni chystá

Manželé Petr Malásek a Dana Morávková
Manželé Petr Malásek a Dana Morávková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 7. 2021

Oblíbená herečka Dana Morávková slaví 50. narozeniny. Se svým manželem a synem je tráví na dovolené a hned ráno dostala obrovský pugét krásných růží. "Dnešek mají v režii chlapci," řekla pro ŽivotvČesku.cz Dana Morávková. Její manžel Petr Malásek (57) pak prozradil podrobnosti. "Průběžně jí budeme dělat malá překvapení, která jí udělají radost," přiblížil pro ŽivotvČesku.cz uznávaný skladatel.

Dana Morávková slaví 50. narozeniny. K tak významným kulatinám si pro ni její syn a manžel připravili den plný krásných překvapení. Hned ráno herečku dojali pugétem růží a program na dovolené v Rakousku je pro ni částečně tajemstvím.

"Dnešek mají v režii chlapci, mají pro mě překvapení," řekla oslavenkyně Dana Morávková pro ŽivotvČesku.cz. Petr Malásek pak popsal, čím manželku překvapil krátce po probuzení a přiblížil, co pro ni se synem chystají v průběhu dne.

"Dneska je to její den a my jsme její otroci (směje se). Samozřejmě tady máme objednanou hezkou večeři. Průběžně jí budeme dělat malá překvapení, která jí udělají radost. Ráno jsme začali kytkou a tak budeme pokračovat. Zatím je vše v poklidu a je to krásný den," popsal Petr Malásek pro ŽivotvČesku.cz, jak chystá oslavu jubilea své polovičky.

Dana Morávková a Petr Malásek jsou svoji už 25 let, jejich manželství ani po takové době nepostrádá lásku a jiskru. Skladatel je odhodlaný své manželce s pomocí syna připravit ten nejkrásnější narozeninový den.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.