Dana Morávková stárne s naprostou noblesou. Prozradila svůj jednoduchý recept na štíhlou postavu

Dana Morávková
Dana Morávková
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 6. 2022

Přestože populární herečka a moderátorka Dana Morávková loni oslavila už páté kulatiny, vypadá naprosto fantasticky. Za její skvělou postavou ale rozhodně nestojí hodiny tvrdé dřiny ve fitku. "Jsem stále v poklusu," řekla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz. Pochlubila se i velkým životním úspěchem jediného syna Petra (24).

Dana Morávková neměla s figurou problém nikdy a ani s přibývajícím věkem se na tom nic nezměnilo. I když se může zdát, že má štíhlé tělo zadarmo, úplná pravda to není. "Jezdím s manželem hodně a pravidelně na kole," svěřila se hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě redakci ŽivotvČesku.cz.

Na sociální síti má příspěvky, ze kterých je zřejmé, že ani 80 kilometrů pro ni není žádný problém, svého muže Petra Maláska (57) na nich vtipně označuje trenérem. "Jsem také v neustálém poklusu, to udělá hodně," popsala další aktivitu, jež stojí za jejím mladistvým vzhledem.

Oblíbená moderátorka se před pár dny vrátila ze Zlín Film Festivalu, kterého se zúčastnila už po devatenácté a jímž diváky společně s Janem Čenským (61) provázela. To, že je stále v jednom kole, potvrzuje sama Dana Morávková s tím, že zatím na léto nemá žádné větší plány. "Čekám na natáčecí plán, podle toho se pak zařídím," sdělila redakci ŽivotvČesku.cz.

Jednu mimořádnou cestu si ale zanedlouho určitě ujít nenechá. "Chystám se na promoci syna do Canterbury," svěřila se hrdá maminka, jejíž potomek ve Velké Británii studuje anglickou literaturu. Doprovod jí bude dělat manžel, s nímž loni oslavila 25. výročí svatby.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.