Dana Morávková v roli, ve které ji divák jen tak neuvidí. Doteky uspokojovala nahého Marka Taclíka

Dana Morávková a Marek Taclík
Dana Morávková a Marek Taclík
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 10. 2021

Herečka Dana Morávková (50) si vyzkoušela zcela jinou profesi, než je herectví. Oděna do smaragdově zelených thajských šatů předvedla, že klidně by se mohla živit jako profesionální masérka. Kolega Marek Taclík (48) si vychutnal její doteky, když odhodil tričko a nechal se chvilku rozmazlovat. "Byla to jen taková legrace," vysvětlila se smíchem oblíbená herečka pro ŽivotvČesku.cz komickou situaci.

"Šlo o první narozeniny masážního salónu a aby to bylo zajímavější, tak tam mě a Marka Taclíka pozvali, abychom si masáž vyzkoušeli," popsala Dana Morávková pro ŽivotvČesku.cz. "Ale byla to legrace, opravdu to bylo jen jako, aby z toho byla vtipná fotka," upřesnila s tím, že herectví by rozhodně za jinou profesi nevyměnila.

Zatímco Marek Taclík, kterého diváci mohli vidět například v seriálu Kriminálka Anděl nebo romantickém dramatu Bábovky, na sebe vzal roli zákazníka, noblesní herečka zapózovala v pozici masérky. "Já mám masáže moc ráda, ale bohužel na ně chodím spíš nepravidelně, protože mi v tom často brání práce. A v lockdownu, kdy by člověk čas měl a chodil by rád, to bohužel nešlo, protože bylo všude zavřeno," uvedla Dana Morávková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.