Dana Morávková září štěstím a dme se pýchou. Ukázala snímek se synem a manželem. Tak tuhle fotku si za rámeček dám, oznámila

Dana Morávková
Dana Morávková
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 7. 2022

Herečka Dana Morávková (50) má velký důvod k oslavám. Syn Petr (24), kterého má s manželem, skladatelem Petrem Maláskem (57), totiž odpromoval na prestižní univerzitě v Canterbury a získal bakalářský titul. Sympatická brunetka si událost samozřejmě nenechala ujít a o své dojmy se s redakcí ŽivotvČesku.cz podělila. "Bylo to krásné, máme z něj ohromnou radost," řekla hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Moderátorka a její manžel vyrazili na britské ostrovy na akci, na jakou jako rodiče nikdy nezapomenou. Jejich syn Petr v Canterbury totiž úspěšně dokončil bakalářské studium anglické literatury.

Pyšná herečka se na slavnostní události, jež proběhla 11. července, nechala s celou rodinou zvěčnit u známé katedrály a k příspěvku napsala "Tak tuhle fotku si za rámeček dám!"

Následně se rozpovídala o tom, jak si ceremoniál užila. "Bylo to krásné, máme ze syna s manželem ohromnou radost. Vybojoval si to absolutně sám, my jsme mu jen zpovzdálí mohli držet palce. A to budeme dělat i nadále, protože ho čeká ještě jeden rok studia, aby získal titul magistr," prozradila pro ŽivotvČesku.cz oblíbená herečka.

Jen na skok do Velké Británie nejela. "V Anglii jsme se zdrželi dva dny přímo v Canterbury, kde se odehrávala promoce, a pak jsme ještě další dva dny zůstali v Londýně," popsala pro ŽivotvČesku.cz návštěvu Spojeného království představitelka Dory z pohádky Z pekla štěstí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.