Dana z Kroku za krokem: Staci Keananová je dnes krásná právnička a nemá ráda svého seriálového otce

Staci Keananová
Staci Keananová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 1. 2021

Jako dítě a dospívající dívka byla Staci Keananová (45) velkou hvězdou, kritici ji dokonce nazývali druhou Shirley Templeovou. Dařilo se jí jako modelce i jako herečce, pak se ale zničehonic stáhla a dnes je z ní úspěšná právnička, která na kráse neztrácí, ale stále pociťuje křivdu kvůli podfuku ze strany Patricka Duffyho (71), který hrál jejího nevlastního otce v seriálu Kroku za krokem.

Staci Keananová se ve filmu naposledy objevila v roce 2010 a zdánlivě slibnou kariéru herečky vzdala, aby se stala právničkou. Svět slavných měl z jejího pohledu spoustu negativních stránek, kterým už nechtěla čelit.

Dana z Kroku za krokem je v zámoří známá z celé řady jiných filmů a seriálů a dostávalo se jí chvály i od kritiků. O to těžší pak byly pády. "Když jsem rostla, začali mi říkat, že potřebují někoho mladšího, už jsem nebyla tak skvělá a nebyl o mě moc velký zájem," přiznala v rozhovoru pro magazín People.

Zveřejnil(a) Stacy keanan dne Čtvrtek 21. února 2013

Staci vystudovala vysokou školu, provdala se za herce Guye Birtwhistlea a žije spokojeným životem. O svém soukromí příliš nemluví a k návratům před kamery se vůbec nehrne. Její nynější kariéra jí vyhovuje a uspokojuje ji i pocit, že zatímco dříve lidi bavila, dnes jim pomáhá.

Před 5 lety měly hvězdy Kroku za krokem své příznivce překvapit speciální epizodou po letech, ta nakonec nebyla natočena a traduje se, že hlavním důvodem je spor mezi Keananovou a Patrickem Duffym.

V pořadu Hollywood Darlings Staci řekla, co Duffymu nikdy neodpustí. "Přiměl mě si myslet, že mám jakýsi vztah s Lukem Perrym. Myslela jsem si, že si spolu píšeme, asi během měsíce jsme se do sebe zamilovali," popsala.

"Když jsem pak Perryho konečně potkala, běžela jsem k němu a chtěla jsem mu dát pusu. On mě ale vůbec neznal. Ukázalo se, že si ze mě Patrick jen dělal legraci," vysvětlila Staci, která se cítila velmi poníženě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.