Dana z Kroku za krokem: Staci Keananová je dnes krásná právnička a nemá ráda svého seriálového otce

Staci Keananová ztvárnila Danu v seriálu Krok za krokem
Staci Keananová ztvárnila Danu v seriálu Krok za krokem
Foto: Profimedia.cz
Publikováno: 21. 1. 2021

Jako dítě a dospívající dívka byla Staci Keananová (45) velkou hvězdou, kritici ji dokonce nazývali druhou Shirley Templeovou. Dařilo se jí jako modelce i jako herečce, pak se ale zničehonic stáhla a dnes je z ní úspěšná právnička, která na kráse neztrácí, ale stále pociťuje křivdu kvůli podfuku ze strany Patricka Duffyho (71), který hrál jejího nevlastního otce v seriálu Kroku za krokem.

Staci Keananová se ve filmu naposledy objevila v roce 2010 a zdánlivě slibnou kariéru herečky vzdala, aby se stala právničkou. Svět slavných měl z jejího pohledu spoustu negativních stránek, kterým už nechtěla čelit.

Dana z Kroku za krokem je v zámoří známá z celé řady jiných filmů a seriálů a dostávalo se jí chvály i od kritiků. O to těžší pak byly pády. "Když jsem rostla, začali mi říkat, že potřebují někoho mladšího, už jsem nebyla tak skvělá a nebyl o mě moc velký zájem," přiznala v rozhovoru pro magazín People.

Zveřejnil(a) Stacy keanan dne Čtvrtek 21. února 2013

Staci vystudovala vysokou školu, provdala se za herce Guye Birtwhistlea a žije spokojeným životem. O svém soukromí příliš nemluví a k návratům před kamery se vůbec nehrne. Její nynější kariéra jí vyhovuje a uspokojuje ji i pocit, že zatímco dříve lidi bavila, dnes jim pomáhá.

Před 5 lety měly hvězdy Kroku za krokem své příznivce překvapit speciální epizodou po letech, ta nakonec nebyla natočena a traduje se, že hlavním důvodem je spor mezi Keananovou a Patrickem Duffym.

V pořadu Hollywood Darlings Staci řekla, co Duffymu nikdy neodpustí. "Přiměl mě si myslet, že mám jakýsi vztah s Lukem Perrym. Myslela jsem si, že si spolu píšeme, asi během měsíce jsme se do sebe zamilovali," popsala.

"Když jsem pak Perryho konečně potkala, běžela jsem k němu a chtěla jsem mu dát pusu. On mě ale vůbec neznal. Ukázalo se, že si ze mě Patrick jen dělal legraci," vysvětlila Staci, která se cítila velmi poníženě.

Zdravotní problémy a koronavirová epidemie se nevyhýbá ani známým tvářím. Herec Miroslav E...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu