Daniel Landa slaví 52. narozeniny. Ať probudí národ a je zdravý, popřál mu český legendární zápasník

Daniel Landa slaví 52 let
Daniel Landa slaví 52 let
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 11. 2020

Daniel Landa (52) patří k významným osobnostem české hudební scény. V roce 2018 proběhlo turné Daniel Landa 50 k jeho významnému životnímu jubileu. Čtvrtý listopad připadá na den jeho narozenin a letos zpěvák slaví 52 let. Přes redakci ŽivotvČesku.cz mu popřál jeho kamarád a úspěšný thaiboxer Ondřej »Spejbl« Hutník (37).

Zpěvák Daniel Landa je umělec, který má hodně pestrý rejstřík dovedností a zájmů. Je nejen skvělým hudebníkem nebo automobilovým závodníkem, ale také skladatelem a tvůrcem mimo dalších mysteriózního muzikálového drama Tajemství, jehož příběh se odehrával na scéně pražského Divadla Kalich. Amatérsky se věnuje bojovému umění Muay Thai neboli thajskému boxu. V minulosti používal pseudonym kouzelník Žito a jeho tvorba často používá téma vlastenectví. Letos slaví 4. listopadu 52. narozeniny a k nim mu přes redakci ŽivotvČesku.cz poslal přání jeho blízký kamarád.

"Přeju mu hlavně pevné zdraví, jemu i jeho rodině. Aby probudil spící český národ a nenechali jsme si líbit to, co se nám děje skrze naši politickou scénu. Aby lidé nebyli líní udělat něco pro naši svobodu," popřál zpěvákovi náš nejúspěšnější a legendární thaiboxer, který získal řadu ocenění nejen v Evropě, ale i ve světě, a blízký kamarád Ondřej »Spejbl« Hutník, jak řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Sám Daniel Landa se nedávno vyjádřil k současnému krizovému stavu a k tomu, co se děje v naší zemi. "Strašně rád bych měl nějaké řešení. Nemám ho, ale už teď vím, že ho budu hledat. Ptám se moudrých lidí a týmů, co se dá dělat, co se dá nabídnout. Budu hledat nějakou vizi, na které se můžeme jako lidi spojit. Já bych chtěl být nejhezčí země na světě s nejhezčími lidmi na světě. Strašně bych chtěl, aby byli lidé v naší zemi šťastní," řekl Daniel Landa v talkshow moderátora Luboše Xavera Veselého.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.