Daniela Brzobohatá o manželovi Ondřejovi: Je to hysterická Drama Queen

Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý
Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 4. 2024

Manželé Daniela a Ondřej Brzobohatí mají i po třech letech, zdá se, ideální vztah. Brzy uběhne rok od chvíle, kdy Ondřej požádal okouzlující moderátorku o ruku. Svatba poté na sebe nenechala dlouho čekat. V září si zamilovaný pár řekl své »ano« u italského jezera Lago di Garda. Krátce po svatbě Daniela oznámila, že si chce dát pracovní pauzu. I když se spekulovalo o jejím těhotenství, ve skutečnosti musela zvolnit kvůli dlouhodobému stresu, který se pojil s jejím zaměstnáním. V podcastu Bublina nyní brunetka promluvila o tom, co ji v začátcích vztahu s hudebním umělcem překvapilo. "Ondra je občas hysterický," uvedla. Půvabná moderátorka pro ŽivotvČesku.cz měsíc po svatbě řekla, jak se v manželství cítí.

Moderátorka Daniela Brzobohatá a její manžel Ondřej Gregor Brzobohatý patří k oblíbeným párům v českém šoubyznysu. Jejich přátelé si na nich cení smyslu pro humor i nadhledu. To jsou vlastnosti, které oba partnery spojují. Daniela Brzobohatá, která na podzim oznámila konec působení v internetové televizi, v podcastu Bublina uvedla, že vtip a nadhled jsou věci, které ji na Ondřejovi nejvíce zpočátku zaujaly.

Charismatická brunetka ale dále uvedla i skutečnosti, které ji na manželovi zpočátku spíše negativně překvapily. "Už od začátku jsem dokázala identifikovat některé věci, u kterých jsem si říkala, že by mi mohly vadit. Ale pak jsem si řekla, jestli je to pro život tak důležitý. Občas je hysterický," řekla upřímně Daniela. "On má ještě takovou vlastnost, že se dokáže »samonaštvat«, protože já nemám ráda hádky, a když mám pocit, že bych řekla, co by mě za deset minut mrzelo, tak radši mlčím, a jak má proti sobě tu mlčící Danielu, tak se dokáže sám vytočit," popsala sympatická moderátorka momenty, kdy se u hudebníka projevují rysy takzvané »drama queen«.

"On tohle »drama queen« má, ale neznám umělce, který by to tak neměl," doplnila Daniela s tím, že naopak na svém muži obdivuje velkou sebereflexi. "Za hodinu přijde a omluví se, že to přehnal," řekla v podcastu.

Manželka úspěšného skladatele a hudebníka nelituje, že se s ním dala před lety dohromady. Přenesla se i přes velký mediální zájem, který se strhl poté, co se jejich láska potvrdila. V té době byl totiž Ondřej ještě ženatý s modelkou Taťánou Kuchařovou. Daniela Brzobohatá pro ŽivotvČesku.cz měsíc po své svatbě zhodnotila, jak se cítí jako vdaná žena. "Nic se nezměnilo. Je to pořád stejně hezké," s laskavým tónem v hlase řekla pro ŽivotvČesku.cz v polovině října.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.