Dara Rolins na další dovolené ukázala nejen Pavla Nedvěda, ale prvotřídní zadeček. Půl roku před oslavou 50. narozenin svou postavou musí budit závist žen

Pavel Nedvěd a Dara Rolins v roce 2010
Pavel Nedvěd a Dara Rolins v roce 2010
Foto: DANIEL ČERNOVSKÝ / CNC / Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 6. 2022

Dara Rolins (49) v prosinci oslaví 50. narozeniny a svou postavou, kterou se pochlubila na další dovolené, jen potvrzuje, že věk pro ni představuje nedůležité číslo. Se stejně starým partnerem Pavlem Nedvědem si zpěvačka dopřává u moře další společné chvíle. Pro ŽivotvČesku.cz uznávaný psycholog Jeroným Klimeš (54) vysvětlil, co je za tím, že partneři společně vyrážejí často mimo své domovy, a to aniž by došlo k jediné hádce.

Zanedlouho to bude rok, kdy to mezi zpěvačkou a někdejším fotbalovým kanonýrem zajiskřilo a začali spolu randit. I když to vypadalo, že jde o chvilkovou romanci, není tomu doposud tak a vše nasvědčuje tomu, že tenhle vztah bude na hodně dlouho.

Problém, zdá se, nepředstavuje ani pro jednoho z partnerů vzdálenost - Pavel Nedvěd totiž žije v Itálii. "Mám po boku akčního muže a jezdím spíše já za ním. Na mé straně je víc kompromisů, protože mám volnější program, zatímco on je vázán na přesný časový harmonogram svého týmu," uvedla Dara Rolins před časem pro slovenský deník Nový Čas.

Partneři také společně často vyrážejí na exotické dovolené. A zpěvačka při těchto příležitostech nezapomíná ani na své fanoušky, které aktuálně potěšila nejen láskyplným momentem, ale i svou postavou na snímku zabranou zezadu.

"Lidi se dělí na dvě skupiny, kdy ten první typ na dovolených spolu vychází dobře a nemají ponorkovou nemoc, a druhý typ, kdy dochází na hádky při příjezdu, po odjezdu a podobně, protože tam dochází ke změnám systému a režimu. Tedy to, že společně jezdí na dovolené, nám ukazuje to, že se řadí do první skupiny, kdy spolu jezdí na dovolené a cítí se spolu dobře," v kostce přiblížil pro ŽivotvČesku.cz přední český psycholog specializující se na rodinné a partnerské vztahy Jeroným Klimeš.

Fotbalová legenda a vlivný funkcionář Juventusu Turín Pavel Nedvěd roky platil za věrného muže, pro kterého je na prvním místě rodina. Pohodové zázemí mu vytvářela o dva roky mladší manželka Ivana, se kterou byl v dobrém i zlém. Spolu vychovali dceru Ivanku a syna Pavla.

V roce 2020 se po boku fotbalového boha ale začala objevovat jezdkyně na koních Lucie Anovčínová (26). Spekulovalo se, že Pavel Nedvěd kouzlu mladé »koňařky« zcela propadl. Jenže na konci roku 2021 už bylo všechno zase úplně jinak. Slovenská zpěvačka Dara Rolins uvedla, že už půl roku s někdejší fotbalovým reprezentantem tvoří zamilovanou dvojici.

"Je to pravda, od léta se propojily pracovní i příjemnější povinnosti v Itálii. Ano, nejedná se o románek. Nezlobte se, ale více se svěřovat nechci. Jsme šťastní, že se nám povedlo nechat si to tak dlouho pro sebe, a vlastně poprvé v životě prožít ty nejhezčí počátky vztahu jen ve dvou, bez publika a asistence médií," uvedla tehdy Dara Rolins pro web Super.cz.

Redakce ŽivotvČesku.cz také zjistila, že Dara Rolins a Pavel Nedvěd se potkali už v roce 2010 při propagaci běžeckého závodu. Už tehdy bylo z fotek vidět, že Pavel Nedvěd slovenskou zpěvačku výrazně zaujal.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.