Dara Rolins na pódiu s dcerou Mistra. Zpěvačka promluvila o kouzelné Charlottě Elle

Zpěvačka Dara Rolins
Zpěvačka Dara Rolins
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 6. 2022

Pražská O2 arena hostila během koncertů s názvem Pocta Karlu Gottovi (†80) řadu známých osobností, které na pódiu chtěly Mistrovi vzdát hold. Jedním z nejdojemnějších momentů byla bezesporu chvíle, kdy dcera zesnulého zpěváka Charlotte Ella (15) zazpívala s legendární Darou Rolins (49) píseň, která měla zvláštní význam. Půvab mladé dívky oslnil. Pochvalu si vysloužila dokonce i od stylisty slavných Káji Pavlíčka (49), který je jinak poměrně přísný. "Je vidět, že z ní bude krásná slečna," pochválil mladinkou umělkyni pro ŽivotvČesku.cz.

Dara Rolins se v showbyznysu pohybuje téměř celý život. Jako zázračně nadané dítě se objevila v televizi již jako čtyřletá, největší slávu jí ale přinesl hudební duet Zvonky štěstí, který v roce 1984 nazpívala s Karlem Gottem, když jí bylo pouhých 12 let. A právě tato legendární skladba v O2 areně znovu ožila, i když v trochu jiném podání.

Plavovlasá zpěvačka si totiž píseň zazpívala znovu, ale tentokrát se ujala jiného partu. Ten její zazpívala Charlotte Ella Gottová, dcera zesnulého zpěváka, která se ukázala být velice nadaná, a pokud bude chtít kráčet v otcových stopách, nejspíš ji čeká zářná budoucnost.

"Přemýšlím, jaké slovo by nejvýstižněji vystihlo dva poslední večery na jevišti po boku Charlottky Gottové... Koncert, který uspořádala jeho žena Ivanka, byl v první řadě dojemný. A Charlottka byla jednoduše kouzelná," dojala se Dara Rolins na sociální síti.

"Charlotte Elle to podle mě moc sluší, je vidět, že z ní bude krásná slečna. Líbí se mi její ležérní účes," nedávno pro ŽivotvČesku.cz pochválil začínající zpěvačku také stylista slavných Kája Pavlíček. Dívka se těší také velké oblibě veřejnosti, na sociálních sítích ji sleduje přes 130 tisíc fanoušků, a to i přes to, že na nich není příliš aktivní.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.