Dara Rolins nenadchla a neurazila. Na první dojem vypadá trochu jako Madonna, říká stylista. Vylíčil, co mu na jejím modelu vadí

Zpěvačka Dara Rolins
Zpěvačka Dara Rolins
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 9. 2021

Zpěvačka Dara Rolins (48) v pražském Paláci knih Luxor slavnostně pokřtila svůj diář pro rok 2022. Na akci dorazila ve společenských kalhotech, bílé košili a kravatě. U ženy, která je známá mimo jiné i pro své zajímavé módní kreace, byl takový model skoro až překvapením. "Nenadchne a neurazí. Žádný »wow« efekt to nemá," ohodnotil zpěvaččin outfit pro ŽivotvČesku.cz stylista hvězd Kája Pavlíček. Popsal také, co mu na celkovém vzhledu nejvíce vadí.

Dara Rolins patří k ženám, na kterých není stárnutí vůbec vidět. Své dělá i fakt, že se umí stylově oblékat a na společenských akcích často překvapuje vytříbenými outfity. Na křest svého diáře pro příští rok tak přišla oblečená mnohem obyčejněji, než jak by mnozí její fanoušci očekávali.

V obleku bez saka zpěvačka ne zcela zazářila. "Nenadchne a neurazí. Obecně bych u Dary čekal zajímavější model, čekal bych, že překvapí třeba zajímavým současným modelem. Halenka, černé kalhoty, kravata, tenisky... žádný »wow« efekt to nemá," řekl pro ŽivotvČesku.cz stylista Kája Pavlíček.

"Dara na první dojem vypadá trochu jako Madonna. To v tuhle chvíli nevím, zda je dobře, nebo špatně (směje se). Ale čekal bych od toho určitě víc. V každém případě ale Dara vypadá výborně už jen vzhledem k tomu, že příští rok oslaví 50. narozeniny," pochválil Daru Rolins na závěr pro ŽivotvČesku.cz stylista Kája Pavlíček.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.