Dara Rolins po boku Pavla Nedvěda rozkvetla. Ukázala přepychovou postavu ve třpytivých kalhotkách

Fotbalista Pavel Nedvěd a zpěvačka Dara Rolins
Fotbalista Pavel Nedvěd a zpěvačka Dara Rolins
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 1. 2022

Dara Rolins (49) a fotbalista Pavel Nedvěd (49) se na společnou cestu životem vydali už před více než půl rokem. Jak se ukazuje, zpěvačce vztah skutečně svědčí a po boku viceprezidenta fotbalového Juventusu jen kvete. Na nejnovějších snímcích se ukázala nejkrásnější za poslední dobu. Vyjádřila také, že chce méně kočovat, a tak se zdá, že ač dcera Pavla Nedvěda pro ŽivotvČesku.cz řekla, že její rodina se stěhovat nebude, možná nakonec zamíří Dara do Itálie.

Zpěvačka Dara Rolins a viceprezident fotbalového Juventusu Pavel Nedvěd ještě donedávna svou lásku skrývali a užívali si, že o ní nikdo neví. V první polovině prosince pak potvrdili, že už půl roku tvoří pár, a tak jakékoliv schovávání začalo postrádat smysl. Od té doby se zpěvačka pochlubila hned několika fotografiemi se svým partnerem a láskou k němu se netají ani v příspěvcích na sociálních sítích.

Donedávna si pár užíval první společnou zimu v zasněženém a přesto prosluněném Švýcarsku. Že vztah už není na úrovni úplných začátků dokazuje, že společnost jim dělali přátelé a také zpěvaččina dcera Laura. Pavel Nedvěd si však ze zimních radovánek po boku zpěvačky dovezl nejen pěkné vzpomínky, ale také covid-19, jak upozornila italská média.

Dara Rolins je velmi pracovitá žena, která by ale chtěla v letošním roce mít víc času na ty, které miluje a v souvislosti s tím i tolik necestovat. "Mám v plánu si víc užívat život, Lolu a svého muže. Chci míň kočovat a investovat čas jen do věcí, které mě vyloženě baví," napsala zpěvačka na sociální síti.

Dcera Pavla Nedvěda už v minulosti řekla, že její rodina se z Itálie, která je jí dlouhé roky domovem, stěhovat nebude. "Žádné stěhování do Čech rozhodně v plánu nemáme," uvedla krásná Ivanka Nedvědová pro ŽivotvČesku.cz. Nebylo by tedy žádnému divu, kdyby slovenská zpěvačka za svým přítelem alespoň částečně přesídlila do Itálie. Jak sama napsala, chce mu věnovat víc času.

Na Daře Rolins je vidět, že kvetoucí láska s fotbalovou legendou jí jen a jen prospívá. Na Instagramu se totiž pochlubila novými fotografiemi, na kterých z ní ženská krása přímo sálá a vypadá na nich nejlépe za poslední dobu. Nebojí se ani odhalit svou vypracovanou postavu ve velmi odvážném oblečení, jako jsou například třpytivé kalhotky či šaty s výstřihem přímo na ňadrech.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.