Dara Rolins se po faceliftu ukázala s Pavlem Nedvědem po boku. I on zázračně omládl

Pavel Nedvěd a Dara Rolins
Pavel Nedvěd a Dara Rolins
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 5. 2024

Komentář: Popová diva Dara Rolins se už třetí den po sobě obhajuje před svými fanoušky, že si dovolila jít na estetický zákrok. V další sérii fotografií na Instagramu, na kterých je zpěvačka v černém kloboučku, se objevuje i její partner Pavel Nedvěd. S fotbalovou legendou po boku Dara září ještě více. A co teprve Pavel Nedvěd. Láska mezi partnery zřejmě kvete i po několika letech, jelikož slavný fotbalista vedle zpěvačky také zázračným způsobem omládl. Redakce ŽivotvČesku.cz se shodla na tom, že Nedvěd aktuálně vypadá o deset let mladší.

Dara Rolins rozbouřila před pár dny vášnivou diskuzi ohledně svého vzhledu. Poté, co zveřejnila snímky, na kterých vypadá o několik let mladší, kdy ji fanoušci dokonce začali srovnávat s její dcerou Laurou, zpěvačka cítí potřebu hájit své rozhodnutí. Už třetí den v řadě obhajuje, vysvětluje a utvrzuje své fanoušky v tom, že to, co dělá, je její věc a nikdo nemá právo ji soudit.

"To, jak teď vypadám, je samozřejmě aktuální stav, který nemá nic společného se stavem finálním. A to, že si dám fotku na insta, protože vás chci pozdravit už teď, je jen moje dobrovolné riziko, že se ozve ten zástup mudrlantů s větou "tak TOTO se opravdu nepodařilo". Jasně, že se to "nepodařilo"! Vždyť to je, jako byste vytáhli bublaninu z trouby v půlce pečení," objasnila Dara svůj nynější vzhled, který už je nyní minimálně obdivuhodný. Uvedla to ve svém komentáři k sérii snímků níže, které lze posouvat šipkou umístěnou uprostřed fotografie. Na jedné z nich je právě se svým partnerem Pavlem Nedvědem.

Poté, co si Dara vysloužila tisíce komentářů a ne vždy příjemných názorů, se nemůže z kola sebeobhajování vymotat. Na pomoc si tentokrát k příspěvku, kde popisuje, že bude za nějakou dobu vypadat ještě lépe, až si vše »sedne«, vzala svého partnera a osudovou lásku Pavla Nedvěda.

Fotbalová legenda s Darou ochotně zapózovala v obchodě luxusní značky. V redakci ŽivotvČesku.cz jsme se shodli na tom, že i Pavel Nedvěd vypadá o několik let mladší. Jednapadesátiletí partneři by mohli mít nyní problém s dokazováním svého věku. Vypadají oba skutečně skvěle.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.