Dara Rolins ukázala, jak vypadá její láska s Pavlem Nedvědem. Odborník vysvětlil, proč obecně vztahy na dálku většinou nemají dlouhého trvání

Dara Rolins
Dara Rolins
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 8. 2022

Dara Rolins (49) prožívá jedno z nejlepších a nejšťastnějších období svého života. Tvoří pár s fotbalistou Pavlem Nedvědem (49), a přestože je oba pracovní povinnosti zavádějí do jiných států, užívají si dostatek společně stráveného času. "Vztahy na dálku většinou nemají dlouhého trvání," řekl pro ŽivotvČesku.cz psycholog. Jak se ale zdá, tento vztah je výjimečný.

Zpěvačka Dara Rolins a viceprezident fotbalového Juventusu Pavel Nedvěd tvoří pár už rok, se svou láskou se ale pochlubili až po společném půlroce. Oba mají pracovních povinností habaděj, přesto se jimi nenechávají připravit o společně strávený čas a každou možnou chvíli tráví bok po boku. Většinou pak někde na dovolené.

"Moje práce, můj život závisí na spoustě jiných faktorů, které ho tvoří a mění. Je pochopitelné, že v čase prázdnin se bude vše podmiňovat hlavně Lauře a nově i mému příteli. Do toho je tam pár vystoupení, které jsem díky času, který chci trávit hlavně v jejich společnosti, tzv. zkrouhla na minimum," řekla Dara Rolins pro časopis Story.

Přestože slovenská zpěvačka nyní necestuje za pracovními povinnostmi, kočování mezi různými místy a státy se jí nevyhýbá. Její letní závazky jsou ale o něco příjemnější než ty běžné, jedná se totiž o dovolené po boku Pavla Nedvěda a často také její dcery Loly (14). Ta si na matčina nového přítele zvykla a často je součástí snímků zachycených na nejrůznějších cestách.

Přestože spolu Dara Rolins a Pavel Nedvěd trávili čas už na ledajakých místech, nyní mají za sebou romantickou výpravu do města Santa Monica v Kalifornii. Tam byli při večerní procházce na pláži zachyceni v láskyplném objetí a snímek dokazuje, jak dobře jim spolu je.

"Vztahy na dálku většinou nemají dlouhého trvání, protože neuspokojují člověku to, co od vztahu očekává, tím jsou partnerské potřeby. Ráno máme potřebu někoho obejmout a vyrazit do nového dne, večer naopak máme potřebu si popovídat, co se dělo, případně si pak v posteli pošpásovat," řekl už před časem odborník na vztahy a psycholog Jeroným Klimeš pro ŽivotvČesku.cz. Zdá se ale, že tento vztah na dálku nemusí vzdálenost překonávat tak často, aby byla skutečnou překážkou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.